تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸
جالب است ۰
فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه خبر داد؛

تزریق روزانه ۳۰ هزار دُز واکسن کرونا از سوی سپاه پاسداران

سردار اخوان گفت: هم‌اکنون ۱۵ هزار دُز واکسن کرونا در روز را تزریق می‌کنیم که این عدد تا هفته آینده به ۳۰ هزار دُز خواهد رسید.
تزریق روزانه ۳۰ هزار دُز واکسن کرونا از سوی سپاه پاسداران
به گزارش بیان ما؛  سردار احمد اخوان مهدوی فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در حاشیه آیین افتتاح مرکز واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه در شهرک شهید محلاتی تهران، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموعه نیروی زمینی سپاه همه ظرفیت‌ها را برای واکسیناسیون، بسیج کرده است و از ۲۰ مرداد که رهبر معظم انقلاب اسلامی برای بسیج امکانات فرمانی را صادر کردند، مجدداً حرکتی جهادی و انقلابی را در تهران و در سایر استان‌ها شروع کردیم.
وی ادامه داد: لذا این مرکزی که امروز در شهرک شهید محلاتی افتتاح کردیم، پانزدهمین مرکز جامع واکسیناسیون است که در تابعیت نیروی زمینی سپاه در کل کشور راه‌اندازی می‌شود.
سردار اخوان افزود: هم‌اکنون ۱۵ هزار دُز واکسن را در روز تزریق می‌کنیم که این عدد تا هفته آینده به ۳۰ هزار دُز خواهد رسید و این قابلیت را داریم که این مراکز را هم تا ۱۰ مرکز در تهران توسعه دهیم که توانمندی خیلی خوبی است.
فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: امیدواریم که بتوانیم این حرکت خیلی خوب را در تهران و استان‌ها توسعه دهیم.
  short_url/vdcj8ieo.uqet8zsffu.html
bayanema.ir/vdcj8ieo.uqet8zsffu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین