تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵
جالب است ۰
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری توزیع کننده زن سابقه دار تریاک در جنوب تهران خبر داد.
زن سابقه دار مواد فروش در جنوب تهران دستگیر شد
به گزارش بیان ما؛  سرهنگ عبدالوهاب حسوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران  اظهار کرد: در پی ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از فروشندگان موادمخدر در جنوب تهران پرونده‌ای در این باره تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه دهم این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.
وی افزود: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه متهم مشخص شد محدوده مخفیگاه نامبرده در محله‌ای در جنوب پایتخت است و به همین منظور ماموران در بررسی‌های بیشتر و دقیق‌تر منزل وی را شناسایی کردند.
سرهنگ حسنوند تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی و رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی ماموران در اقدامی غافلگیرانه وارد مخفیگاه متهم شده و ضمن دستگیری وی موفق به کشف ۱۴ کیلو و ۲۷۰ گرم ماده مخدر تریاک، ۱۷ میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر، دو قبضه قمه، یک دستگاه شوکر و مقادیری آلات و ادوات فروش و مصرف موادمخدر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تاکید کرد: این زن مواد فروش که از توزیع کنندگان سابقه دار در جنوب پایتخت است پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شد.
  short_url/vdcgqq97.ak9tw4prra.html
bayanema.ir/vdcgqq97.ak9tw4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین