کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

راهکارهایی که به سلامت کولر خودروی شما کمک می کند

1 مهر 1400 ساعت 20:59

در این گزارش کوتاه به نکات مهم بررسی کیفیت کولر خودرو می‌پردازیم.


به گزارش بیان ما، به نقل از العین، وب سایت Reliable Automotive که متخصص نکات و دستورالعمل‌هایی برای صاحبان خودرو است، فهرستی از دستورالعمل‌ها را ارائه کرده است که از طریق آن‌ها صاحب خودرو، کولر خودروی خود را برای عملکرد صحیح تابستان یا زمستان آماده می‌کند.
پاک کردن فیلتر تصفیه هوا
یکی از دستورالعمل‌های مهم برای آماده سازی کولر خودرو برای فصل تابستان این است که از تمیز بودن "فیلتر" یا دستگاه تصفیه هوا اطمینان حاصل کنید، زیرا عدم استفاده از آن (در فصل زمستان) منجر به تجمع گرد و غبار و رسوبات زیاد می‌شود.
به صدای کولر خوب گوش کنید
هنگام استفاده از کولر برای اولین بار پس از زمستان، توصیه می‌شود که به صدا‌هایی که کولر هنگام راه اندازی مجدد تولید می‌کند با دقت گوش دهید و در صورت مشاهده هرگونه صدای نامتعارف، به مرکز تخصصی تعمیر و نگهداری مراجعه کنید.

کولر خودرو
بو‌ها را نادیده نگیرید
اگر متوجه شدید که هنگام کار با کولر بعد از مدت طولانی، هر گونه بوی نامتعارفی ایجاد شد، باید فوراً کولر را بررسی کنید، زیرا نشانه خوبی است.
بررسی فن‌های خنک کننده
در دستورالعمل‌های اولیه آماده سازی صحیح کولر ماشین قبل از شروع به کار، فرآیند بررسی فن‌های خنک کننده کولر است. این فرایند به صاحب خودرو کمک می‌کند تا هرگونه اختلالی را شناسایی کند.


کد مطلب: 84319

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/84319/راهکارهایی-سلامت-کولر-خودروی-کمک-می-کند

بيان ما
  https://www.bayanema.ir