تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲
جالب است ۰
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی اعلام کرد، مسابقات لیگ کشتی در فصل پیش رو با بیش از ۱۲ تیم برگزار نخواهد شد.
نصیرزاده: لیگ کشتی را نهایتاً با ۱۲ تیم برگزار می‌کنیم
به گزارش بیان ما؛  عبدالمهدی نصیرزاده  درباره اینکه در روزهای اخیر چند تیم جدید حضورشان را در لیگ برتر کشتی قطعی کرده‌اند، اظهار داشت: ما لیگ را با بیشتر از 12 تیم برگزار نمی‌کنیم. امسال هم به خاطر کرونا نمی‌خواهیم تعداد تیم‌ها بیشتر از این شود، چرا که در این وضعیت اداره‌اش برای ما سخت خواهد شد.
«با توجه به سرعت‌گیری واکسیناسیون در کشور آیا این احتمال وجود دارد که تماشاگران بتوانند لیگ امسال را از نزدیک تماشا کنند؟»، وی در پاسخ به این پرسش گفت: همه چیز به آینده و مسئله واکسیناسیون در کشور بستگی دارد. یک چیزهایی هم به ما گفته‌اند، اما با توجه به اینکه مسابقات کشتی در سالن برگزار می‌شود، بعید می‌دانم امسال بتوانیم مسابقات را با تماشاگر برگزار کنیم. البته ما تلاش‌مان را خواهیم کرد تا اگر شرایط مهیا بود بتوانیم لیگ را با تماشاگر برگزار کنیم.
رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی همچنین در مورد اینکه آیا امسال هم مسابقات به صورت متمرکز برگزار خواهد شد یا رفت و برگشتی، تأکید کرد: این هم بستگی به وضعیت واکسیناسیون دارد.
نصیرزاده در پاسخ به این سؤال که تاکنون حضور چند تیم در مسابقات لیگ کشتی قطعی شده است، هم به تسنیم گفت: تعدادی از تیم‌ها فقط نامه زده‌اند که قصد شرکت در لیگ را دارند، اما این برای ما مبنا نیست، چرا که حضور در لیگ زمانی قطعی می‌شود که 45 میلیون تومان ورودیه لیگ پرداخت شده، چک ضمانت 400 میلیونی صادر شود و 10 کشتی‌گیر تیم، ثبت قرارداد کنند.
  short_url/vdcamyna.49nyw15kk4.html
bayanema.ir/vdcamyna.49nyw15kk4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین