تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶
جالب است ۰
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: اولویت سیستم آموزشی کشور آموزش حضوری است و آموزش مجازی در خیلی از درس‌ها معنا ندارد، اما در برخی از مناطق امکان آموزش حضوری وجود ندارد که باید آموزش همان مجازی باشد.
اولویت سیستم آموزشی کشور حضوری است/ آموزش مجازی در خیلی از درس‌ها معنا ندارد
به گزارش بیان ما؛  احمدحسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  درباره وضعیت بازگشایی حضوری مدارس در سال جدید، اظهار کرد: اولویت سیستم آموزشی کشور حضوری است، زیرا آموزش حضوری بهتر از مجازی است، اما به شرطی که بتوانند سلامت دانش آموزان و دانشجویان تضمین شود.
وی ادامه داد: در خیلی از مناطق باید آموزش حضوری باشد و این موضوع هیچ مشکلی هم ایجاد نمی‌کند مانند دانشگاه فنی و حرفه‌ای یا مدارسی که طبق آمار وزارت آموزش و پرورش حدود ۹۳ هزار کلاس یا مدارس در کشور وجود دارد که دانش آموزان آن مدارس در هر کلاس زیر ۱۵ نفر هستند که می‌توان در آنجا پروتکل‌های کرونایی به راحتی رعایت شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آموزش حضوری کیفیت بالاتری نسبت به آموزش مجازی دارد، گفت: اولویت سیستم آموزشی کشور آموزش حضوری است و آموزش مجازی در خیلی از درس‌ها معنا ندارد، اما در برخی از مناطق امکان آموزش حضوری وجود ندارد که باید آموزش همان مجازی باشد.
فلاحی تصریح کرد: امسال سعی شد زیر ساخت‌های آموزش مجازی بهینه شود تا مشکلاتی که سال گذشته در این زمینه وجود داشت کم شود مثلا در نرم افزار «شاد» سعی شده تمام باگ‌های مورد نظر رفع شود تا دانش آموزان به راحتی بتوانند تحصیل کنند.
  short_url/vdccxmq4.2bq008laa2.html
bayanema.ir/vdccxmq4.2bq008laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما