تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳
جالب است ۰
تیم‌های ملی فوتسال آرژانتین و پرتغال، فردا در دیدار نهایی مسابقات جام جهانی به مصاف هم می‌روند.
آرژانتین - پرتغال/ یاران ریکاردینیو به دنبال جام قهرمانی فوتسال جهان
به گزارش بیان ما؛  مسابقات جام جهانی فوتسال ۲۰۲۱ لیتوانی فردا با انجام دیدار‌های رده بندی و فینال به پایان می‌رسد. در دیدار رده بندی ۲ تیم قزاقستان و برزیل برای مقام‌های سوم و چهارم از ساعت ۱۸ به مصاف هم می‌روند و در دیدار فینال هم تیم‌های آرژانتین و پرتغال از ساعت ۲۰:۳۰ برای کسب عنوان قهرمانی رو در روی هم قرار می‌گیرند.
تیم ملی فوتسال آرژانتین در دوره قبل مسابقات جام جهانی که در سال ۲۰۱۶ در کشور کلمبیا برگزار شد، توانست در دیدار نهایی برابر روسیه به پیروزی دست پیدا کرده و عنوان قهرمانی مسابقات جام جهانی را به دست آورد. این تیم در این دوره هم موفق شد در مرحله نیمه نهایی با برتری برابر برزیل برای دومین بار متوالی به مرحله نهایی صعود کند و این بار هم می‌خواهد قهرمانی خود را در مسابقات جام جهانی تکرار کند.
تیم ملی فوتسال پرتغال برای اولین بار موفق شده است به دیدار نهایی راه پیدا کند. آن‌ها در دوره گذشته مسابقات جام جهانی بعد از صعود به جمع ۴ تیم پایانی در دیدار رده بندی برابر تیم ملی فوتسال ایران شکست خورده و به مقام چهارمی رقابت‌های جام جهانی دست پیدا کردند. پرتغالی‌ها امیدوار هستند در دیدار فردا بتوانند برابر آرژانتین پیروز شده و بعد از سال‌ها، فوتسال پرتغال را به بام قهرمانی جهان برسانند.

آمار تیم ملی فوتسال آرژانتین در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۱:
 • گل زده: ۲۶
  گل خورده: ۶
  نقطه ضعف: -
  نقطه قوت: خط دفاعی
  بازیکن مصدوم: -
  بهترین بازیکنان: آندرس سانتوس و  آلن براندی
آمار تیم ملی فوتسال پرتغال در جام جهانی فوتسال ۲۰۲۱:
 • گل زده: ۲۴
  گل خورده: ۱۱
  نقطه ضعف: خط دفاعی
  نقطه قوت: خلاقیت بازیکنان
  بازیکن مصدوم: -
  بهترین بازیکنان: ریکاردینیو و به به داگلاس
گلاره ناظمی، بانوی محجبه و داور بین المللی فوتسال کشورمان پس از قضاوت‌های کم نقص در مرحله گروهی و حذفی جام جهانی، سرانجام در فینال این مسابقات در کوبل داوری قرار گرفت و به عنوان داور وقت نگه‌دار به قضاوت خواهد پرداخت. ناظمی اولین بانوی محجبه‌ای است که به عنوان یکی از داوران فینال جام جهانی انتخاب شده و اولین داور فوتسال کشورمان است که در فینال مسابقات جام جهانی حضور خواهد داشت.
  short_url/vdciuuav.t1awq2bcct.html
bayanema.ir/vdciuuav.t1awq2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما