تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲
جالب است ۰
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی در برابر دشمنان و مستکبران جهانی گفت: مهم‌ترین دستاورد مقاومت و ایستادگی ملت ایران این است که راه شکست دادن دشمنان را آموخته و اعتماد به نفس کافی برای این اقدام بزرگ را دارد.
دستاورد مهم مقاومت و ایستادگی ملت ایران،آموختن راههای شکست دشمن است
به گزارش بیان ما؛  آیین افتتاحییه آغاز دوره تحصیلی سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰دانشگاه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) با حضور دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و برخی از فرماندهان و مسئولین محلی استان گیلان، برگزار شد.
دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، در این مراسم که در مسجد حضرت سید الشهدا علیه السلام دانشگاه برگزار شد گفت: پاسداران جوان، نهال‌های باطراوت و پرثمر برای انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب هستند.
وی با بیان اینکه پاسداران جوان باید ذهن خود را قوی نموده و با اتکال به خداوند متعال، حافظ بیرق مبارزه با مستکبران باشند که نسل‌های پیشین در سپاه پاسداران برافراشته کردند، اظهار کرد: جمهوری اسلامی قله‌های تعالی بسیاری را در پیش رو دارد که باید با قوی شدن و تبعیت از فرامین امام جامعه اسلامی که نائب امام زمان(عج)است، آن قله های دست نیافتنی را فتح کرد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این موضوع که اگر می خواهیم راه را گم نکنیم باید بصیرت داشته باشیم، تصریح کرد: باید شجاع و نترس باشیم و بدانید در این مسیر خداوند به ما کمک می کند و حتما پیروز می شویم، «ان تنصرو الله ینصرکم و یثبت اقدامکم».
تنگسیری با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی در برابر دشمنان و مستکبران جهانی ابراز داشت: مهم‌ترین دستاورد مقاومت و ایستادگی ملت ایران این است که راه شکست دادن دشمنان را آموخته و اعتماد به نفس کافی برای این اقدام بزرگ را دارد.
وی با اعلام اینکه دشمنان ملت ایران، حتی با حداکثر قدرت ظاهری خود نیز در برابر ما کم‌توان هستند، افزود: با این وجود ما هیچگاه دشمن را دست‌کم نمی‌گیریم، زیرا همواره باید در مسیر ایستادگی و مقاومت پیشرفت کنیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپس ایمان و توکل را دو عامل مهم برای غلبه بر دشمنان دانست و تصریح کرد: امروز همه تلاش ما این است که دشمن را از جبهه اسلام دور کنیم و به زور گویی ها و تجاوزهای جبهه استکبار برعلیه مسلمانان مظلوم خاتمه دهیم .
تنگسیری، دریا را میدانی تعیین کننده در نبرد با مستکبران برشمرد و خاطرنشان کرد: پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه باید همواره آماده باشند تا بتوانند از مواضع ملت ایران در دریا‌ها حفاظت کنند.
در بخش دیگری از این مراسم ، سردار دریادار دوم پاسدار دبستانی، فرمانده دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه ، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های علمی آموزشی دانشگاه، تربیت و آموزش جوانان متعهد و جهادی انقلابی در گام دوم انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی برای بکارگیری در بخش‌های مختلف شناوری، موشکی، تکاوری، هوا دریا و پهپاد را از مهمترین فعالیت‌های دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) اعلام کرد.
در پایان این مراسم از خانواده محترم شهیدان والامقام جعفرپور و نفرات برتر دانشگاه در چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم ندسا تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
  short_url/vdcayena.49nm615kk4.html
bayanema.ir/vdcayena.49nm615kk4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین