تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲
جالب است ۰
کامران قاسمپور پدیده کشتی آزاد ایران در مسابقات جهانی نروژ تحسین جامبولات تدیف سرمربی مشهور روسیه را نیز برانگیخت.
تعریف کنایه‌آمیز سرمربی روسیه از قهرمان ایرانی
به گزارش بیان ما؛  کامران قاسمپور نماینده وزن ۹۲ کیلوگرم ایران و دارنده ۲ مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان در دیدار نهایی برابر ماگومد قربان اف دارنده مدال طلای اروپا از روسیه به روی تشک رفت و با زیرگیری‌های منحصر به فرد خود و با نمایش یک کشتی ایرانی در پایان با نتیجه ۸ بر ۴ به برتری رسید و سومین مدال طلای ایران در این رقابت‌ها را بر گردن آویخت.
یکی از همراهان تیم ملی کشتی آزاد که همراه این تیم به نروژ سفر کرده است  گفت: «جامبولات تدیف که حسن یزدانی و سبک کشتی او را خیلی دوست دارد همواره از این دلاور ما تعریف و تمجید می‌کند اما باور نمی‌کرد ما یک کشتی گیر دیگر در قواره‌های حسن یزدانی داشته باشیم. سرمربی مشهور تیم کشتی آزاد روسیه که شاگرد خودش قربان اف را حسابی آماده و مهیای مدال طلای وزن ۹۲ کیلوگرم کرده و فقط به رویاروی این کشتی گیر با جیدن کاکس آمریکایی فکر کرده بود ناگهان با یک نابغه جدید روبرو شد. تدیف وقتی پس از شکست کشتی گیر خود مقابل قاسمپور با مسئولان و مربیان ایرانی روبرو شد از آنها به طرز کنایه آمیزی پرسید این کشتی گیر ۹۲ کیلوگرمی شما تا حالا کجا بوده؟!»
کامران قاسمپور در سال‌های اخیر به دلیل حضور در وزن ۸۶ کیلوگرم پشت خط همشهری پرافتخار خود حسن یزدانی مانده بود و حالا با صعود به یک وزن بالاتر دنیا را شگفت زده کرد!
  short_url/vdccp0q4.2bqps8laa2.html
bayanema.ir/vdccp0q4.2bqps8laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین