تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۳
جالب است ۰
داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران گفت: پنالتی اعلام شده برای تیم ملی ایران سخت‌گیرانه بود و در واقع مهدی طارمی با هنر خود از داور استرالیایی پنالتی گرفت.
طارمی با هنر خود از داور استرالیایی پنالتی گرفت
به گزارش بیان ما؛  نوید مظفری  در مورد نحوه قضاوت کریس بیث در بازی ایران و امارات اظهار داشت: اخراج خلیل‌زاده در دقیقه 60 طبق قانون درست بود زیرا او با خطای گرفتن یک موقعیت آشکار گلزنی را از حریف گرفت و بازبینی تصاویر کمک داور ویدیویی نشان می‌داد که خطا خارج از محوطه است البته اگر این خطا درون محوطه هم رخ داد به دلیل گرفتن بازیکن حریف خلیل‌زاده باز هم اخراج می‌شد فقط در مواقعی که بازی با توپ انجام شود داور می‌تواند کارت زرد بدهد.
وی افزود: خوشبختانه بازبینی تصاویر ویدیویی باعث شد که داور کاملاً قانونی و به درستی رأی به بازگشت شجاع خلیل‌زاده به میدان بدهد زیرا پیش از این خطا بازیکن امارات در میانه میدان در موقعیت آفساید صاحب توپ شده بود هنر داور هم در دقیقه 74 مشخص بود. جایی که او به خوبی آوانتاژ داد و یک موقعیت برای تیم ملی ایران ایجاد شد.
مظفری در مورد پنالتی اعلام شده به سود ایران گفت: این پنالتی خیلی سخت‌گیرانه بود و باید بگوییم مهدی طارمی با هنر خود این پنالتی را از داور استرالیایی گرفت با این حال تیم داوری مسابقه قضاوت قابل قبولی داشت.
  short_url/vdcc0pq4.2bqps8laa2.html
bayanema.ir/vdcc0pq4.2bqps8laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما