تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸
جالب است ۰
واکسیناسیون دانش‌آموزان در مدارس از دیروز آغاز شد و اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران، 95 مرکز اختصاصی را برای واکسیناسیون دانش‌آموزان پیش‌یینی کرده است.
واکسیناسیون دانش‌آموزان در مدارس/ وقتی والدین و فرزندان واکسن می‌زنند
به گزارش بیان ما؛ واکسیناسیون دانش‌آموزان 12 تا 18 ساله تهران از دیروز شکل متفاوتی به خود گرفت. به این شکل که اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران با پیش‌بینی 95 مرکز اختصاصی، امکان واکسیناسیون سریع‌تر دانش‌آموزان را فراهم کرده است.
این مراکز واکسیناسیون عمدتا مدارس و تعدادی هم ورزشگاه هستند که در روز اول با استقبال هم مواجه شدند؛ مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: فعالیت مراکز واکسیناسیون دانش‌آموزان، دو روز پیش‌بینی شده است؛ البته در کنار دانش‌آموزان، امکان واکسیناسیون والدین هم وجود دارد.
وی ادامه داد: معلمانی که موفق نشدند واکسن بزنند مثلا بیمار بودند و الان بهبود یافتند، می‌توانند با مراجعه به مراکز پیش‌بینی شده، واکسن تزریق کنند؛ همچنین رانندگان سرویس مدارس هم می‌توانند مراجعه کنند.
  ثقفی با تأکید بر اینکه واکسیناسیون دانش آموزان اختیاری است، تصریح کرد: نیاز به نوبت‌گیری نیست و دانش‌آموزان و والدین‌شان می‌توانند به نزدیک‌ترین مدرسه به محل سکونت خود مراجعه کنند و واکسن تزریق کنند.
  short_url/vdcfetdc.w6dtyagiiw.html
bayanema.ir/vdcfetdc.w6dtyagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما