تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴
جالب است ۰
سرپرست وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به اینکه از ۲ هزار کلاس درس در حال ساخت، کار احداث هزار کلاس را خیرین تعهد کرده اند آنان را نمونه واقعی الگوی مشارکتی برشمرد.
خیرین مدرسه ساز نمونه واقعی الگوی مشارکتی هستند
به گزارش بیان ما؛  علیرضا کاظمی با ابراز خرسندی از سفر به جنوب استان سیستان و بلوچستان و مشارکت در برنامه افتتاح پروژه‌های خیرساز، اظهار کرد: فرهنگ احسان و نیکوکاری در حقیقت صدقه جاریه‌ای است که باید در بین آحاد جامعه به ویژه در مدارس و دانش آموزان نهادینه گردد.
کی با گرامیداشت یاد و خاطره انسانی نیکوکار و نیک اندیش زنده یاد حسین علیمرادی، افزود: خانواده این عزیز به نیکی راه پر خیر و برکت این خیر نیک اندیش را ادامه داده و نوع دوستی و انسان دوستی را به معنای واقعی کلمه محقق کرده‌اند.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش افزود: خیرین همراه و یاریگر آموزش و پرورش بوده و هستند و قدردانی از این عزیزان، پاسداشت یک ارزش ماندگار و بی بدیل است.
کاظمی ادامه داد: خوشبختانه در سیستان و بلوچستان از مجموع ۲ هزار کلاس درس در حال ساخت، کار احداث هزار کلاس را خیرین عزیز تعهد نموده و نمونه واقعی الگوی مشارکتی شدند.
وی خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از همه توان و ظرفیت، باید به دنبال فراهم کردن زمینه مشارکت هر چه بیشتر خیرین، در کمک به محرومیت زدایی و توسعه فرهنگ انفاق، در کشور باشیم.
  short_url/vdcbgsbw.rhbsapiuur.html
bayanema.ir/vdcbgsbw.rhbsapiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما