تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸
جالب است ۰
قاسمی وزیر راه و شهرسازی: دهک‌های پایین حتما در سامانه مسکن ثبت‌نام کنند. زیرا زمین ساخت مسکن برای دهک های پایین مجانی است.
زمین مجانی برای دهک های پایین جامعه
به گزارش بیان ما، رستم قاسمی شامگاه پنجشنبه در بررسی طرح‌های راهسازی بندر دیر با اشاره به اینکه در این سفر زمان‌بندی تکمیل پروژه‌های راهسازی شهرستان دیر تعیین شد اظهار داشت: پروژه‌های مهمی از جمله جاده وفاق بین بنادر دیر و کنگان در حال اجرا است که برای تسریع این پروژه برنامه زمان‌بندی تعیین و راهکارهای لازم برای رفع موانع ارائه شد. 
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نهضت ساخت مسکن در شهرها و روستاهای کشور افزود: بر اساس برنامه تدوین شده 4 میلیون واحد مسکونی در مدت 4 سال در استان‌ها بر اساس ثبت‌نام متقاضیان در سامانه ساخته می‌شود. 
قاسمی با بیان اینکه برای دهک‌های پایین جامعه زمین رایگان دولتی برای ساخت مسکن تهیه و واگذار می‌شود گفت: در ساخت این واحدهای مسکونی یاد شده تسهیلات ویژه بانکی با نرخ بهره پایین پرداخت می‌شود تا جهش تولید مسکن محقق شود. 
وی با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور به بوشهر افزود: به‌عنوان نماینده رئیس جمهور در سفر استانی، مشکلات و مطالبات مردم و مسئولان جمع‌آوری شد و به رئیس جمهور منتقل می‌شود که امیدوارم تاثیرگذار باشد. short_url/vdchmmn6.23nmmdftt2.html
bayanema.ir/vdchmmn6.23nmmdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین