تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷
جالب است ۰
محموله واکسن کرونا حاوی ۶ میلیون دُز واکسن سینوفارم امروز به وزارت بهداشت تحویل داده شد. هلال‌احمر از اردیبهشت تاکنون ۵۸ میلیون و ۳۹۰ هزار دُز واکسن به کشور وارد کرده است.
ورود محموله 6 میلیون دزی واکسن کرونا به کشور توسط هلال‌احمر
به گزارش بیان ما، رئیس جمعیت هلال احمر از ورود ۱۸ میلیون دز واکسن به کشور در قالب سه محموله طی هفته جاری توسط این جمعیت خبر داد و گفت: با مدیریت معاون اول رئیس جمهور و همکاری و همراهی وزارت بهداشت- وزارت خارجه- بانک مرکزی و گمرگ برای اولین بار در کشور ۱۸ میلیون دز واکسن از نوع سینوفارم در یک هفته وارد می شود که اولین محموله ۶ میلیونی از این ۱۸ میلیون دز امروز به ایران رسید و تحویل وزارت بهداشت شد. 
وی تاکید کرد: به طور کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون ۵۸ میلیون و ۳۹۰ هزار دز واکسن به کشور وارد کرده که با احتساب واردات دو محموله دیگر این میزان به ۷۰ میلیون و ۳۹۰ هزار دز می‌رسد.
  دکتر کریم همتی با اعلام تزریق نزدیک به ۶۳ میلیون دز واکسن در کشور بیان کرد: خوشبختانه با تداوم واردات واکسن از سوی هلال احمر به ایران، طبق اعلام وزارت بهداشت تا ۱۷ مهرماه به میزان ۴۴ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۲۳۴ دز واکسن در نوبت اول و ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۵۵۴ دز واکسن هم در نوبت دوم تزریق شده است. براین اساس مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۶۲ میلیون و ۹۷۸ هزار و ۷۸۸ دز رسیده است. short_url/vdcjtmeo.uqeiozsffu.html
bayanema.ir/vdcjtmeo.uqeiozsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین