تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸
جالب است ۰
یک نقاش انگلیسی نقاشی هایی مینیاتوری خلق کرده که به اندازه سوراخ یک سوزن هستند.
نقاشی هایی جهانی به اندازه سوراخ سوزن + عکس
به گزارش بیان ما ،به نقل از youm۷؛ دیوید لیندون ۵۲ ساله از بورنموث در انگلیس موفق به کشیدن نقاشی مینیاتوری از شب پرستاره ون گوگ شده است که اندازه سوراخ سوزن است. دیوید نقاشی‌های معروف دیگری مانند جیغ ادوارد مونک، دختری با گوشواره مروارید اثر یوهانس ورمیر، دختر بادکنکی بنکسی و شب پرستاره ون گوگ و آفتابگردان‌ها را نقاشی کرده است. همه این نقاشی‌ها هر کدام به مبلغ ۱۵ هزار پوند به مجموعه داران خصوصی فروخته شد.
لیندون که مهندس بود، پس از الهام گرفتن از یک برنامه تلویزیونی، قطعات کوچک هنری را برای خود کشید و قبل از روی آوردن به نقاشی‌های مینیاتوری، مهارت خود را برای کشیدن چهره‌های هنری امتحان کرده بود. این نقاش در تلاش برای تنوع بخشیدن و یافتن یک چالش جدید، شاهکار‌های کوچک خود را خلق کرد.

نقاشی مینیاتوری
هنگام طراحی یک نقاشی کوچک، دیوید از یک سکه برای کشیدن نقاشی استفاده و بر انتقال کوچکترین جزئیات فنی مشهورترین نقاشی‌ها به هنرمندان بزرگ تمرکز کرد. دیوید در مورد احساس خود در هنگام نقاشی گفت: "من اساساً باید قلب و اعصابم را حین نقاشی کنترل کنم. " دیوید برای خلق هر نقاشی بیش از یک ماه زمان صرف می‌کند و اندازه هر اثر ۰.۰۲ اینچ (۰.۵ میلی متر) است.

نقاشی مینیاتوری
لیندون افزود: "تن‌ها چیزی که از آن لذت می‌برم این است که نقاشی می‌کنم. من از این کار احساس خوبی دارم، به خصوص وقتی شادی و تعجب را در چهره افراد می‌بینم. من قبلا نیز نقاشی‌های کوچیکی را فروخته بودم، اما فروش این مجموعه واقعا برای من خوشحال کننده است. "

نقاشی مینیاتوری
گفتنی است که نقاشی‌های دیوید اکنون در مرکز رسانه‌ای Lighthouse در ولورهمپتون به نمایش گذاشته شده است. short_url/vdcdx50j.yt0kx6a22y.html
bayanema.ir/vdcdx50j.yt0kx6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین