تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰
جالب است ۰
رئیس جمهور برزیل یکشنبه گفته است که به خاطر اینکه واکسن کرونا نزده است، از حضور در ورزشگاه برای تماشای یک مسابقه فوتبال منع شده است.
منع ورود رئیس‌جمهور واکسن نزده برزیل به استادیوم
به گزارش بیان ما، به نقل از رویترز، ژائیر بولسونارو رئیس جمهور برزیل یکشنبه در اظهاراتی گفت: از حضور در یک ورزشگاه برای تماشای مسابقه فوتبال بین تیم‌های سانتوس و گرمیو منع شده است زیرا باشگاه میزبان به طرفداران این تیم که واکسن کرونا نزده‌اند، اجازه حضور در استادیوم را نداده است.
بر اساس این گزارش، این نخستین مسابقه فوتبال تیم سانتوس با حضور تماشاگران از زمان آغاز بحران شیوع ویروس کرونا بوده است ولی باشگاه سانتوس اصرار داشته است که تنها افرادی که به‌طور کامل واکسینه شده‌اند یا نتیجه تست کرونای آنها منفی باشد، اجازه حضور در ورزشگاه را خواهند داشت. 
رئیس جمهور برزیل در این باره گفت: قصد تماشای مسابقه فوتبال تیم سانتوس را داشتم ولی آنها به من گفتند که "باید واکسینه بشوی".  بولسونارو تاکنون حاضر به تزریق واکسن کرونا نشده و از دیگران نیز خواسته است از او تبعیت کنند.
وی مدعی شده است که به‌خاطر اینکه قبلاً به ویروس کرونا مبتلا شده است، در بدنش آنتی‌بادی دارد.
  تاکنون بیش از 600 هزار نفر در برزیل جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست داده‌اند. عملکرد دولت برزیل در مقابله با این بحران با انتقادات گسترده داخلی روبه‌رو شده است. short_url/vdcbzzbw.rhbsspiuur.html
bayanema.ir/vdcbzzbw.rhbsspiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما