تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸
جالب است ۰
بیست‌وپنجمین محموله واکسن کرونا حاوی ۶ میلیون دُز واکسن توسط هلال احمر، امروز به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
ورود 6 میلیون دز واکسن کرونا به کشور توسط هلال احمر
به گزارش بیان ما، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر از ورود دومین محموله ۶ میلیون دوزی واکسن از سری محموله های اعلام شده برای این هفته به کشور خبر داد و گفت: با حمایت معاون اول رئیس جمهور و همکاری بسیار خوب وزرای بهداشت و امور خارجه و همچنین مساعدت بانک مرکزی توانستیم طبق اعلام قبلی، دومین محموله ۶ میلیون دوزی واکسن کرونا را در این هفته وارد کشور کنیم که با ورود سومین محموله در روز پنجشنبه، وعده هلال احمر مبنی بر واردات ۱۸ میلیونی واکسن کرونا در یک هفته محقق خواهد شد. 

وی تصریح کرد: به طور کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون ۶۴ میلیون و ۳۹۰ هزار دوز واکسن به کشور وارد کرده که با احتساب واردات یک محموله دیگر که روز پنج شنبه وارد خواهد شد، این میزان به ۷۰ میلیون و ۳۹۰ هزار دوز می رسد.

  همتی با اعلام اینکه داروهای بیماران کرونایی در داروخانه های هلال احمر موجود است، گفت: خوشبختانه با تلاش همکارانمان در سازمان تدارکات پزشکی این جمعیت، در حال حاضر کمبودها برای تامین داروهای بیماران مبتلا به کرونا در داروخانه های هلال احمر استان تهران تقریبا برطرف شده و همه روزه این داروخانه ها برای ارائه خدمت به مردم فعال هستند. short_url/vdciuyav.t1aw32bcct.html
bayanema.ir/vdciuyav.t1aw32bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما