کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

استقبال مردم و مسئولان از قهرمانان کشتی فرنگی در شیراز

21 مهر 1400 ساعت 12:07

مردم و مسئولان از بازگشت شکوهمند میثم دلخانی، محمدرضا گرایی و محمدعلی گرایی مدل‌آوران و همچنین محمدرضا مختاری و رحیم گیوی قهرمانان مسابقات جام‌جهانی کشتی فرنگی فارس استقبال کردند.


به گزارش بیان ما، طی آیینی مراسم استقبال از کشتی گیران فرنگی شیراز  با حضور فرمانده سپاه فارس، فرمانده نیروی انتظامی، معاون سیاسی استاندار فارس، دست اندرکاران ورزش، خانواده قهرمانان و بسیاری از علاقه مندان در فرود گاه شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد، از چهار کشتی گیر دلاور استان فارس با اهدا حلقه های گل تقدیر شد. 
علاقه مندان به کشتی که تعدادشان  به حدود ۵۰۰ نفر می رسید از ساعاتی قبل از ورود قهرمانان به شیراز در سالن فرودگاه حضور یافته و با سر دادن شعار هایی و با زدن ساز و نقاره و به همراه داشتن عکس های کشتی گیران و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی توسط دسته موزیک سپاه،جلوه خاصی به آیین استقبال داده بودند.  کشتی گیران شیرازی در ادامه  همراه  با هواداران سوار بر خودرو ها و با زدن بوق و  تکان دادن پرچم های ایران آنها را تا حرم مطهر حضرت شاه چر اغ (ع )همراه کردند و در آنجا نیز به زیارت پرداختند.  
استان فارس با چهار کشتی گیر بیشترین سهمیه در مسابقات جهانی نروژ داشت  میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلو گرم،  محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کلیو گرم شنان طلا گرفتند ،محمد علی گرایی کاپینات تیم ملی مدال برنز گرفت و محمد رضا مختاری هم در نخستین حضور خود به مقام پنجم وزن ۷۲ کیلو گرم دست یافت . 
سجاد عباس‌پور، مهرداد مردانی، میثم دلخانی، محمدرضا گرایی، محمدرضا مختاری، محمدعلی گرایی، پژمان پشتام، رامین طاهری، محمدهادی ساروی و علی اکبر یوسفی ۱۰ کشتی گیر تیم ملی  فرنگی ایران در مسابقات جهانی بودند. 
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در این پیکارها با کسب چهار نشان طلا و ۲ برنز نایب قهرمان جهان شد.  میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا گرایی در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمدهادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم و علی‌اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا  دست یافتند،  محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم و پژمان پشتام در وزن ۸۲ کیلوگرم هم مدال برنز گرفتند.


کد مطلب: 85860

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/85860/استقبال-مردم-مسئولان-قهرمانان-کشتی-فرنگی-شیراز

بيان ما
  https://www.bayanema.ir