تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵
جالب است ۰
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: لبنان مانند همیشه از فتنه‌ها و دسیسه‌هایی که ریشه در رژیم صهیونیستی دارد و توسط اربابان و عوامل این رژیم طراحی و اجرا می‌شود، با موفقیت و سربلندی عبور خواهد کرد.
لبنان از فتنه‌هایی که ریشه صهیونیستی دارد سربلند عبور می‌کند
به گزارش بیان ما؛  سعید خطیب‌زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص وقایع تلخ لبنان، گفت: جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر اهمیت حفظ ثبات و آرامش لبنان، با دقت و از نزدیک تحولات لبنان را زیر نظر دارد و بر این باور است که مردم، دولت و ارتش در کنار مقاومت لبنان با انسجام و وحدت خود، مانند همیشه از فتنه‌ها و دسیسه‌هایی که ریشه در رژیم صهیونیستی دارد و توسط اربابان و عوامل این رژیم طراحی و اجرا می‌شود، با موفقیت و سربلندی عبور خواهند کرد.
وی با محکوم کردن و ابراز تاسف عمیق از آتش گشودن و تیراندازی به مردم بی گناه لبنان که در حال تظاهرات مسالمت‌آمیز بوده‌اند، تاکید کرد: ضروری است دولت و مقامات لبنان نسبت به شناسایی و دستگیری عوامل این جنایت‌ها و فتنه انگیزی میان مردم لبنان اقدام عاجل کنند.
سخنگوی وزارت امور خارجه با تسلیت به دولت و مردم لبنان، خصوصاً خانواده‌های داغدار، برای جراحت دیدگان سلامت و شفای عاجل مسئلت کرد.
  short_url/vdcevo8v.jh8nni9bbj.html
bayanema.ir/vdcevo8v.jh8nni9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین