تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴
جالب است ۰
معاون قضائی دادستان کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر به‌روی قاچاق مواد مخدر از کشور چشم ببندیم، در اروپا و آمریکا جوان سالم باقی نمی‌ماند.
چشم‌مان را بر قاچاق مخدر ببندیم، اروپا و آمریکا جوان سالم نخواهند داشت
به گزارش بیان ما؛  سعید عمرانی صبح امروز در نشست تخصصی روند برنامه تحول راهبردی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مشکلات کشور حل‌شدنی است، اظهار کرد: یکی از مشکلات مهم کشور در حوزه آسیبهای اجتماعی، موضوع مواد مخدر است.
معاون قضائی دادستان‌کل کشور افزود: رهبر انقلاب حداقل سه بار شخصاً جلسه‌ای را با حضور مسئولان اداره کردند که موضوع آن معضل مواد مخدر بود و ایشان به دو مسئله راهبردی اردوگاه‌ها و ضربه به بنیان‌های مالی قاچاقچیان اشاره کردند.
وی با یادآوری اینکه از 10 سال گذشته قرار بوده است 10 ارد‌وگاه تأسیس شود، متذکر شد: اگر صرفاً در اردوگاه‌ها بخواهد بحث نگهداری معتادان انجام شود، موفقیتی حاصل نمی‌شود.
این مقام انتظامی با اشاره به وضعیت مناطقی همچون شوش و مولوی، خاطرنشان کرد: بارها به آقای شهردار گفتیم که بافت مناطقی مانند شوش و مولوی را عوض کند و این کار تنها با حرف زدن ممکن نیست.
عمرانی از رئیس جمهور خواست در نخستین فرصت، جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور وی تشکیل شود و گفت: آقای مؤمنی؛ دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر زحمات زیادی را در این ستاد انجام دادند لذا از آقای رئیسی می‌خواهم که وی را در سمت خود ابقا کنند.
معاون قضائی دادستان‌کل کشور با اشاره به کشفیات مواد مخدر توسط جمهوری اسلامی ایران، یادآور شد: اگر به‌روی قاچاق مواد مخدر از کشور چشم ببندیم، دیگر در اروپا جوان سالم باقی نمی‌ماند.
  short_url/vdcawena.49niy15kk4.html
bayanema.ir/vdcawena.49niy15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین