تاریخ انتشار : ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱
جالب است ۰
باشگاه استقلال از پایان اختلاف با سازمان لیگ فوتبال ایران بر سر تبلیغات محیطی خبر داد.
پایان اختلاف سازمان لیگ و باشگاه استقلال با یک مصوبه/ توافق برد - برد آبی‌ها برای کسب درآمد
به گزارش بیان ما؛  به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال؛ نشست مشترک مدیران باشگاه استقلال و مسئولین سازمان لیگ با حضور معاون وزیر و ورزش جوانان پیرامون تبلیغات محیطى در استادیوم آزادى برگزار و مقرر شد این موضوع با مصوبه هیات رییسه سازمان لیگ حل و فصل شود.
معاون حقوقى باشگاه با قدردانى از حمایت وزارت ورزش و جوانان، هواداران عزیز باشگاه استقلال، اهالى فوتبال و‌ رسانه‌هاى گروهى از نتایج مثبت این جلسه و آغاز روند حل شدن موضوع تبلیغات محیطى این باشگاه در تعامل با سازمان لیگ طی روزهای آینده سخن گفت.
 
فرشید سمیعى با بیان این موضوع اظهار داشت: با حمایت وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقاى سیدحمید سجادى و به پیشنهاد ایشان نشستى با حضور آقاى مهدی علی‌نژاد معاون محترم وزارت، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال، جناب آقاى بهاروند ریاست محترم سازمان لیگ و حجت الاسلام علیپور به میزبانى آقاى مددى در مجموعه ورزشى آزادى برگزار شد که نتایج بسیار خوبى داشت.
 
معاون حقوقى باشگاه استقلال اعنوان داشت: آقاى سجادى؛ معاون محترم وزارت را براى بررسى و حل و فصل موضوع معرفى کردند و با ورود آقاى علی‌نژاد مقرر شد پس از تصویب هیات رییسه محترم سازمان لیگ بر مبناى خواسته باشگاه استقلال و صدور مصوبه، باشگاه بتواند طی روزهای آینده از امتیاز تبلیغات محیطى در بازى‌هاى خانگى با همکارى کارگزار استفاده کند.
 
سمیعی درباره جزییات جلسه هم بیان داشت: پس از طرح دلایل و دیدگاه‌های حاضرین، طرفین پذیرفتند که اجرای کامل قرارداد منعقده استقلال، می‌تواند برای سازمان لیگ و استقلال از منظر درآمدی در حالت برد - برد باشد. به پیشنهاد معاون محترم وزارت ورزش مقرر گردید پس از صدور و اخذ مصوبه هیات رییسه توسط جناب آقای بهاروند و با اعتمادسازی در خصوص پرداخت حقوق سازمان لیگ، مجوز تبلیغات محیطی از سوی سازمان لیگ برای باشگاه استقلال صادر شود. جا دارد هم از رویکرد سازنده آقای علی‌نژاد و هم از نگاه مثبت و حمایت آقاى بهاروند ریاست سازمان لیگ که در این نشست به دنبال حل موضوع و رسیدن به نتیجه مطلوب بودند، قدردانى کنیم.
 
سمیعى در پایان گفت: تحقق اهداف مورد نظر باشگاه استقلال و گام برداشتن در مسیر ایجاد ساختار حرفه‌اى براى این باشگاه بدون حمایت هواداران عزیز و همیشه همراه این باشگاه محقق نمى‌شود و شایسته است از اعضاى خانواده میلیونى استقلال و همچنین رسانه‌هاى گروهى، باشگاه‌ها و کارشناسانى که در این مسیر از این خواسته حمایت کردند، قدردانى کنیم.
short_url/vdcgqu97.ak93n4prra.html
bayanema.ir/vdcgqu97.ak93n4prra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما