تاریخ انتشار : ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۲
جالب است ۰
وزیر بهداشت: یک بیمار کرونایی ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان هزینه درمانش است و هر قلم داروی رمدسیویر ۶ تا ۷ میلیون هزینه داشت که با حرکت انقلابی، پوشش بیمه‌ای و درمان، به خوبی انجام شد.
هزینه درمان بیمار کرونایی ۴۰ میلیون است
به گزارش بیان ما، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت صبح امروز در مراسمی به مناسبت هفته بیمه سلامت در محل این سازمان، اظهار داشت: با توجه به هزینه‌های هنگفتی که در خدمات سلامت ما وجود دارد بدون بیمه، مردم دچار مشکل می شوند.
سال‌ها پیش بیمه سلامت راه افتاد اما آن طور که انتظار می‌رفت دستاوردهای لازم را به دست نیاورده‌ایم و نیاز به ارائه خدمات بیشتری داریم.
پوشش بیمه‌ای جامعه هنوز کامل نشده و در مناطق محروم رضایتی در این زمینه وجود ندارد.
  وی افزود: برخی از بیماری‌ها حالت "کاتاستروفیک" و هزینه‌های کمرشکن دارد و باید به این سمت برویم که طبق فرمایش مقام معظم رهبری، بیماران تنها دغدغه بیماری خود را داشته باشند.
وزیر بهداشت با بیان اینکه پرداخت از جیب به جای کاهش افزایش یافته و به ۴۳ درصد رسیده است این در حالی است که پیش از این به ۳۲ درصد نیز رسیده بودیم بنایراین باید پرداختی از جیب مردم را کاهش دهیم.
عین‌اللهی تصریح کرد: در دوران کرونا در درمان یک حرکت انقلابی انجام شد. یک بیمار کرونایی ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان هزینه درمانش است و هر قلم داروی رمدسیویر ۶ تا ۷ میلیون هزینه داشت که با حرکت انقلابی، پوشش بیمه‌ای و درمان خوب انجام شد‌. short_url/vdcfj1dc.w6dv1agiiw.html
bayanema.ir/vdcfj1dc.w6dv1agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین