تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹
جالب است ۰
رسانه ای فرانسوی ادعا کرد که علاوه بر باشگاه لیون، تیم‌های دیگری مانند یوونتوس و رئال بتیس نیز مشتری مهاجم ایرانی زنیت هستند.
داستان جدایی سردار از زنیت ادامه دارد / لیون، یوونتوس و رئال بتیس مشتریان جدید
به گزارش بیان ما؛ سایت فرانسوی lequotidiendusport در گزارشی درباره جذب سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت توسط تیم فوتبال لیون عنوان کرد که این باشگاه فرانسوی در نقل و انتقالات ژانویه به دنبال جذب مهاجم ایرانی زنیت خواهد رفت.

این سایت در گزارش خود عنوان کرده است:

"پس از مدت‌ها امیدواری برای انتقال سردار آزمون در ماه آگوست، المپیک لیون این بازیکن را در اولویت خود برای ماه ژانویه قرار داده است. تابستان امسال، باشگاه زنیت روسیه به دلیل ناتوانی در یافتن جانشین، انتقال مهاجم ملی پوش ایران را مسدود کرد، اما امروز شرایط فرق کرده است.

قرارداد این بازیکن ۲۶ ساله در ژوئن آینده به پایان می‌رسد و زنیت می‌تواند از این فرصت استفاده و مقداری پول نقد در یک انتقال دریافت کند.

سردار آزمون کاملاً با مشخصات بازیکنی که پیتر بوس برای تقویت تیمش به دنبال آن است، مطابقت دارد. او یک گلزن واقعی ، سریع و سرزنده است. فصل گذشته سردار آزمون در ۲۴ بازی لیگ ۱۹ گل به ثمر رساند. او با ۳۷ گل در ۵۸ بازی ملی، ستاره تیم ایران است."

این سایت در پایان گزارش خود عنوان کرد که المپیک لیون تنها مشتری آزمون نیست و چند باشگاه ایتالیایی و اسپانیایی از جمله یوونتوس و رئال بتیس هم این مهاجم ایرانی را زیر نظر دارند. short_url/vdceoz8v.jh8f7i9bbj.html
bayanema.ir/vdceoz8v.jh8f7i9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین