تاریخ انتشار : ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲
جالب است ۰
تحلیل وزیر کشور از اخلال در سامانه هوشمند سوخت‌گیری؛

دشمن می‌خواست به نظام ضربه بزند / ملت ‌‌توطئه ‌را خنثی کردند

وزیر کشور گفت: ملت ایران در جریان اختلال در عرضه سوخت با اعتماد به نظام و دولت همچون گذشته بار دیگر توطئه دشمن را خنثی کردند.
دشمن می‌خواست به نظام ضربه بزند / ملت ‌‌توطئه ‌را خنثی کردند
به گزارش بیان ما؛  احمد وحیدی ظهر امروز حاشیه مراسم تودیع و معارفه استاندار گیلان در جمع خبرنگاران درباره اختلال در عرضه سوخت در جایگاه‌ها ‌اظهار داشت: دشمنان ما جاهلانه فکر می‌کنند که می‌توانند با برخی از پیشامدها به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند.
وزیر کشور با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران در این مسیر از هیچ راهی فروگذار نمی‌کنند تا مردم را دچار زحمت کرده و آنان را در صف‌های طولانی نگه دارند، تصریح کرد: این‌ها نشان‌دهنده خباثت دشمنان است که رفاه، سلامت و خواسته مردم ما را مورد هدف قرار داده‌اند.
وحیدی ابراز داشت: حمله به سامانه هوشمند سوخت‌گیری در روزهای اخیر نیز از همین قبیل اقدامات دشمنان بود و مردم ما با اعتماد به نظام و دولت و اعتماد به صداقت وعده‌هایی که مسئولان می‌دهند با صبر و کمال هوشیاری توطئه دشمن را ناکام کردند.

وی با بیان اینکه ملت ایران تا پیش از این نیز توطئه‌های دشمنان را ناکام کرده بودند و ان‌شالله دشمن را در انجام توطئه‌های احتمالی در آینده نیز ناامید خواهند کرد افزود: در این موضوع خباثت و هم ضعف دشمن آشکار شد و از طرفی اعتماد، صبر و صداقت مردم نیز بار دیگر اثبات شد.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: مسئولان ما تلاش کردند و توانستند به موقع مشکل عرضه سوخت در جایگاه‌ها را حل کنند و این در حالی است که در بسیاری از کشورهای دنیا که مشکلات مشابه چنینی به وجود آمده بود هفته‌ها طول کشید تا شرایط به حالت عادی برگردد.
وحیدی با بیان اینکه در روزهای اخیر با تلاش مستمر همکاران و مسئولین به سرعت جایگاه‌های سوخت به سامانه هوشمند متصل شد و شرایط به حالت عادی بازگشت اظهار داشت: این نشانگر توانمندی و کارآمدی مسئولان و کارگزاران در کشور جمهوری اسلامی ایران است.
  short_url/vdca66na.49n0y15kk4.html
bayanema.ir/vdca66na.49n0y15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین