تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۶
جالب است ۰
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اینکه می‌گویند تورم چند صد درصدی در انتظار کشور است، صرفاً جنگ روانی است.
شایعات تورم چند صد در صدی، صرفا جنگ روانی است/ آمریکا با رفع تحریم‌ها به برجام برگردد
به گزارش بیان ما؛  سید محمد حسینی معاون پارلمانی ریاست جمهوری  در پاسخ به این سوال که آیا با نزدیک شدن به آخر سال با تورم چند صد درصدی در کشور مواجه خواهیم بود؟ گفت: امسال سازمان برنامه و بودجه به گونه‌ای عمل کرده که استقراض صورت نگیرد و پایه پولی کشور افزایش پیدا نکند.
معاون پارلمانی ریاست جمهوری در ادامه افزود: امیدواریم با همکاری مجلس شورای اسلامی مشکلات معیشتی مردم کم تر شود و مشکلاتی که در کشور وجود دارد کاهش یابد.
حسینی تصریح کرد: ان‌شاءالله در لایحه بودجه تغییرات اساسی صورت بگیرد؛ اما اینکه می‌گویند تورم چند صد درصدی در انتظار کشور است، صرفاً جنگ روانی است و می‌خواهند مردم را نگران کنند؛ درست است که کشور در شرایط خوبی تحویل دولت سیزدهم داده نشد و اکنون مشکلاتی وجود دارد، اما دولت همه توان خود را به کار خواهد گرفت که مشکلات برای مردم کم تر شود.
معاون پارلمانی ریاست جمهوری درباره تامین اعتبارات بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: تخصیص اعتبارات بودجه بر اساس اولویت بندی در حال انجام است و به هر مقدار که مدنظر باشد پرداخت خواهد شد.
وی در ادامه در پاسخ به این سوال که وزیر وزیر امور خارجه بیان کرده بود که مذاکرات از سر گرفته خواهد شد، آیا از سرگیری مذاکرات با طرح صیانت از دستاوردهای هسته‌ای مداخله نخواهد داشت؟ اظهار کرد: دولت بنا دارد که مصوبه مجلس را مد نظر کار خود قرار دهد و همچنین آقای رئیسی در دیدار با رهبر انقلاب اشاره کردند که ما منتظر تصمیم غربی‌ها هستیم و آنها باید مواضع خود را مشخص کند.
معاون پارلمانی ریاست جمهوری تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا مذاکرات انجام شود، اما بحث این است که این مذاکرات باید به گونه‌ای انجام شود که نتایج آن مترتب باشد؛ مذاکره برای مذاکره برای ما معنا و مفهومی ندارد و آمریکایی‌هایی که از برجام خارج شدند، باید با رفع تحریم ها به برجام برگردند؛ مواضع جمهوری اسلامی ایران درباره این مسائل شفاف و روشن است.
  short_url/vdcbzabw.rhbz0piuur.html
bayanema.ir/vdcbzabw.rhbz0piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین