تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸
جالب است ۰
فرمانده نیروی انتظامی گفت:برای پیشگیری از مرگ و میر ۳۰ دستگاه مسئول نقش دارند و اگر این دستگاه‌ها وظیفه خود را انجام دهند، کاهش تلفات را خواهیم داشت.
۳۰ دستگاه مسئول در کاهش تلفات رانندگی سهیم اند
به گزارش بیان ما ،سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی بعد از پایان نشست فصلی پلیس راهور در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در پلیس راهور تحول جدی و هوشمندسازی انجام شده است. لازمه خدمت گذاری بیشتر به مردم استفاده بهتر از تجهیزات است و سعی شود در وقت مردم صرفه جویی شود که هوشمند سازی و تحول در همین راستا است.
وی ادامه داد:برای پیشگیری از مرگ و میر ۳۰ دستگاه نقش دارند و اگر مسئولان سهم خود را بدانند و انجام دهند حتما کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای را خواهیم داشت. کاهش تصادفات و جان باختگان انجام شده، ولی باید به کمترین میزان برسد. در این فرایند هم مردم و زیر ساخت‌ها و خودرو‌ها نقش دارد.
 فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: جلسات شورای ترافیک برای کاهش این آمار‌ها به صورت مداوم انجام می‌شود. اعمال قانون باید توسط مامورین انجام شود و کسانی که موجب تصادفات می‌شود بایداعمال قانون شوند. مامورین ما همراه با اقتدار و اعمال قانون ادب و مهربانی را حفظ می‌کنند.
سردار اشتری گفت:طی سال‌های گذشته با وزرا، کارخانه‌ها و مسئولان جلسات داشتیم و مهربانی ما با مردم است و نه مسئولان، بسیاری  از خودرو‌ها به دلیل نا ایمن بودن از رده خارج شده اند و باید قوه قضائیه هم کمک بیشتری در این راه کند. ما با کسانی  که حادثه ساز هستند برخورد می‌کنیم و بخشی از توقیف خودرو‌ها هم در این هم راستا بوده و برای امنیت و سلامت مردم است.
وی با بیان اینکه درباره دستگیری‌ها در موضوع اختلال در پمپ بنزین‌ها بعدا نتایج را اعلام خواهیم کرد،تصریح کرد:همکاران ما در فاوا و پلیس فتا پیگیر و کمک کننده به فعالیت جایگاه‌های سوخت بودند. درباره فعالیت شبانه و زیست شبانه هم هرچه قانون بگوید ما انجام می‌دهیم.
  short_url/vdcfcjdc.w6de1agiiw.html
bayanema.ir/vdcfcjdc.w6de1agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما