تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳
جالب است ۰
سخنگو شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اعلام اینکه تا ساعاتی دیگر کلیه جایگاه‌های سوخت کشور به سامانه کارت هوشمند متصل خواهند شد و فقط ۵۰ جایگاه باقی مانده است؛ گفت: شایعات در مورد تغییر میزان سهمیه ذخیره شده و همچنین رمز کارت‌های سوخت صحت ندارد و اگر فردی مشکل داشت با سامانه ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.
سهمیه جبرانی بنزین نهایی نشده است/ ۵۰ جایگاه تا اتصال سراسری کلیه جایگاه‌ها به کارت سوخت مانده
به گزارش بیان ما؛  فاطمه کاهی، سخنگو شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران  درباره آخرین وضعیت اتصال جایگاه‌ها به سامانه ملی کارت سوخت، اظهار کرد: تنها ۵۰ جایگاه در سراسر کشور باقی‌مانده است تا همه جایگاه‌ها به این سامانه متصل شود تا عرضه بنزین با کارت هوشمند سوخت و استفاده از سهمیه دولتی در تمامی جایگاه‌ها فراهم شود.
وی در مورد شایعات در مورد کارت سوخت و همچنین تغییر رمز کارت‌ها و بازگشت آن به ۴ رقم آخر شماره کارت ملی، پاسخ داد: این موضوع توسط واحد فنی بررسی شده و تاکنون هیچ تغییری در رمز کارت‌ها و میزان سهمیه‌های ذخیره شده رخ نداده است.
سخنگو شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران توضییح داد: البته به لحاظ فنی و پشتیبان گیری (بکاپ‌های سیستمی) امکان اتفاق چنین چیزی ندارد؛ در صورتی که این شرایط برای کسی پیش آمده، با سامانه ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند و با اعلام پلاک این مسئله بررسی و مشکل حل خواهد شد.

وی در خصوص تخصیص سهمیه سوخت جبرانی، گفت: در این زمینه بر اساس دستور ریاست جمهوری و قولی که وزیر نفت به مردم داده‌اند، این کار انجام خواهد شد، ولی ما مجری هستیم و هنوز این طرح نهایی نشده و جزئیاتی هم را دریافت نکرده‌ایم.
کاهی افزود: به‌محض اینکه جزئیاتی از سهمیه سوخت جبرانی بنزین به شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ابلاغ شود، اجرا خواهیم کرد و سهمیه اختصاص یافته به کارت سوخت هم وطنان واریز خواهد شد.
  short_url/vdchx-n6.23nqkdftt2.html
bayanema.ir/vdchx-n6.23nqkdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین