تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰
جالب است ۰
لیونل مسی احساس می کند جرارد پیکه هم در جدایی او از بارسلونا نقش داشته است.
فاش شد؛ خیانت ستاره بزرگ بارسلونا به لیونل مسی!
به گزارش بیان ما؛ انگار دل لیونل مسی هنوز با بارسلوناست و او در این مدت کوتاه جدایی از این باشگاه هنوز هم در مورد تیم سابق خود صحبت می کند. نشریه فوربس امروز و پس از مصاحبه مفصل ستاره آرژانتینی با نشریه اسپورت، جزئیات جدیدی از دلخوری های این بازیکن ارائه داده است. این نشریه مدعی شد حالا لیونل مسی به خوبی می‌داند کدام هم تیمی سابق او در بارسلونا قبل از انتقال این بازیکن به پاری سن ژرمن به او خیانت کرده است.
 
خوان لاپورتا از بدو ورود به باشگاه بارسلونا وعده داد قطعا لیونل مسی را در این تیم حفظ خواهد کرد. اما وضعیت بغرنج مالی بارسا باعث شد لاپورتا قادر به تامین منابع مالی مناسب برای ماندن مسی در باشگاه نباشد و  در نهایت این بازیکن در فصل تابستان به پاری سن ژرمن رفت. حتی لیونل مسی کاهش 50 درصدی دستمزد خود را نیز پذیرفته بود، اما بارسلونا در نهایت نتوانست شرایط را برای ماندن این بازیکن مهیا کند.
 
 
 
اما یک نکته از مصاحبه لیونل مسی جالب و ابهام برانگیز بود. او در مورد رابطه با بازیکنان فعلی بارسلونا و هم تیمی های سابق خود گفت: "من اغلب با سرجیو آگوئرو صحبت می‌کنم و او یک دوست واقعی برای من است. من همچنین با سرخیو بوسکتس و یوردی آلبا نیز همیشه ارتباط دارم."
 
اما لیونل مسی نامی از جرارد پیکه نبرد تا شایعات در مورد اختلاف بین این دو بازیکن بیشتر از قبل شود. لوییس ماسکارو، سردبیر نشریه اسپورت و کسی که اخیرا با لیونل مسی مصاحبه کرده، در این رابطه گفت: "مسی اخیرا متوجه شده که جرارد پیکه به خوان لاپورتا گفته که اگر لئو باشگاه را ترک کند، هیچ اتفاق بدی رخ نمی دهد."
 
پیش از این نیز شایعاتی در مورد اثرگذاری بیش از حد جرارد پیکه روی لاپورتا شنیده شده بود و حالا به نظر این اخبار صحت دارد. حتی این مدافع اسپانیایی دقیقا ابتدا گذاشت لیونل مسی از بارسلونا جدا شود و بعد درخواست کاهش دستمزد خود را پذیرفته و آن را با دیگر بازیکنان نیز در میان گذاشت.
 

 
همچنین این نشریه مدعی شد لیونل مسی رابطه خود و خانواده اش را با جرارد پیکه و همسر او قطع کرده و دوستی سابق امروز تبدیل به کینه ای بزرگ شده است. در این مصاحبه ستاره سابق بارسلونا چندین بار از هم تیمی های سابق خود نام برد و حتی یک بار هم به جرارد پییکه اشاره نکرد.
 
لیونل مسی در چند ماه اخیر تلاش زیادی برای ماندن در بارسلونا داشت و حتی در ماه های آخر هر بار وکیل و خانواده او سراغ قرارداد جدید را می گرفتند، مدیران باشگاه به نحوی آن را به تعویق می انداختند و انگار این تصمیم از قبل گرفته شده بود.
 
لیونل مسی در این مصاحبه صریحا اعلام کرد از خوان لاپورتا بابت مصاحبه های اخیرش ناراحت شده و از رئیس فعلی باشگاه گله دارد. اما ستاره فعلی پاری سن ژرمن نامی از جرارد پیکه نبرد و اینگونه نشان داد رابطه ای با هم تیمی سابق خود به مدت نزدیک به دو دهه ندارد.
 
short_url/vdcd950j.yt0596a22y.html
bayanema.ir/vdcd950j.yt0596a22y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین