کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تصادف مرگبار اتوبوس اسکانیا در کردستان

13 آبان 1400 ساعت 11:31

برخورد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با یک دستگاه کشنده ولوو، به دلیل خواب آلودگی ناشی از خستگی راننده، ۱۹ زخمی و ۳ کشته بر جای گذاشت.


به گزارش بیان ما، یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با یک دستگاه کشنده ولوو ساعت 10 دقیقه بامداد در محور سقز - دیواندره در حدفاصل منطقه ایرانخواه و صاحب محدوده روستای جنیان با هم برخورد کرده که منجر به 3 کشته و زخمی شدن 22 نفر شد. 
مهدی خوش‌قدم، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر کردستان درباره جزئیات این حادثه، با بیان اینکه به محض اطلاع از این حادثه پنج تیم عملیاتی به این محور اعزام شد، اظهار داشت: در این تصادف به 22نفر حادثه‌دیده امدادرسانی شد به‌طوری‌که 5نفر در صحنه تصادف به صورت سرپایی مداوا و 17 نفر نیز با همکاری فوریت‌های پزشکی 115 و آتش‌نشانی به مراکز درمانی سقز منتقل شد. 
سرهنگ عیسی گوهری، فرمانده پلیس‌راه استان کردستان نیز با اعلام خبر تصادف مرگبار در جاده  سقز-دیواندره، درباره جزئیات این حادثه می‌گوید: یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با یک دستگاه کشنده ولوو ساعت 10 دقیقه بامداد در محور سقز - دیواندره در محدوده روستای جنیان برخورد کرده که منجر به 3 کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از هم‌وطنانمان شد.
وی افزود: بر اثر این تصادف 2 نفر در محل تصادف کشته شده و یک نفر از مسافران خانم که حالش وخیم بود بر اثر شدت جراحات در بیمارستان جان باخت و از افراد مصدوم حادثه نیز حال 2 نفر دیگر وخیم است. 
گوهری با بیان اینکه علت حادثه توجه‌نکردن به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی راننده اتوبوس بود، گفت: اتوبوس از استان کرمانشاه به سمت استان آذربایجان غربی در حال تردد بوده است.


کد مطلب: 87836

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/87836/تصادف-مرگبار-اتوبوس-اسکانیا-کردستان

بيان ما
  https://www.bayanema.ir