تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶
جالب است ۰
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دنیا از اقدام اخیر نیروی دریایی سپاه در توقیف نفتکش ربوده شده نفت ایران به لرزه درآمده و آمریکا دچار استیصال شده است، گفت: بزرگترین خیانت در جمهوری اسلامی این است که فردی در جمهوری اسلامی مسؤولیت بگیرد اما فقط به فکر خانواده خودش باشد.
آمریکا پس از اقدام نیروی دریایی سپاه دچار استیصال شد/ ابهت استکبار روز به روز شکسته‌‎تر می‌شود
به گزارش بیان ما؛حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در مراسم 13آبان، اظهار کرد: این روزها از ۱۳ آبان سخن گفتن بسیار آسانتر از سال‌های گذشته به دلیل اتفاقات مهمی که به ویژه در سال‌های اخیر هم در کشور ما و هم در دنیا رقم خورده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به عمر ۴۳ ساله انقلاب اسلامی ایران، افزود: اگر بررسی دقیق و عمیق از انقلاب شکل بگیرد شاید به بعضی از سؤال‌ها در ذهن پاسخ دهیم.

حاجی‌بابایی اضافه کرد: انقلاب کردیم که اسلام عاشورایی، انقلابی و اهل بیت به خوبی شناخته شود و این هدف اصلی و اساسی ما از انقلاب که در سایه این شناخت ملت ایران بتواند، کشور توسعه یافته، پیشرفته و بر اساس آن زندگی اسلامی و انسانی را داشته باشند.

وی با اعلام اینکه قبل از انقلاب اسلامی در دنیا بیشتر ملت‌های دنیا اسلامی را که می‌شناختند اسلام سعودی و آمریکایی  بود، افزود: اسلام اهل بیت شناخته شده در بین ملت‌های جهان نبود، امروز در دنیا در همه نقاط دنیا سنگرهای عاشورایی، کربلایی، اسلامی و اهل بیتی مستقر شدند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به واسطه انقلاب اسلامی موفق شدیم کرسی دفاع از انقلاب اسلامی و ایران در آمریکا ایجاد کنیم و در دنیا موفق شدیم در دریای عمان کشتی نفتکش از آمریکا با تمام امکانات جنگی بگیریم و برگردانیم.

حاجی‌بابایی با اشاره به قدرت نظامی سپاه در برگرداندن کشتی، گفت: دنیا از این اقدام به لرزه درآمده است؛ برخی‌ها فکر می‌کنند این اقدام ساده است اما فرانسه و آلمان چنین جراتی ندارند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای اسلام امام حسین(ع) خانواده خویش را تقدیم کرده و این روند در کشور ما به الگویی تبدیل شده است، مردم ایران اقدام عاشورایی انجام داده به دلیل جهالت مردم آن زمان یاران امام حسین(ع) به شهادت رسیدند اما امروز سخت‌ترین شرایط اقتصادی برعلیه مردم ایران حکم فرما است اما ملت ایران پای نظام و انقلاب و رهبری ایستاده‌اند.

حاجی‌بابایی با اشاره به مشکلات موجود در جامعه گفت: تحریم‌های آمریکا و ناکارآمدی افرادی که تفکر آمریکایی دارند موجب شده تا در کشور دچار مشکلات شویم.

وی ادامه داد: این مردم با همه مشکلات اقتصادی پای نظام اسلامی ایران ایستاده‌اند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس، با خون و تمام وجودش جلوی آمریکا ایستادگی ‌می‌کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نیروهای ناتو در کشورهای همسایه،گفت: ما در تمام نقاط دنیا کوچه به کوچه، خیابان به خیابان با استکبار جهانی درگیریم، اوج درگیری با استکبار جهانی در حال حاضر است و ما جلوتر هستیم، امروز آمریکا دچار استیصال شده است.

حاجی‌بابایی با اعلام اینکه ما از این معبر عبور کنیم، قدرت جهانی ما تثبیت می‌شود، افزود:کشور ما در حال تبدیل شدن به قدرت جهانی است و بر اساس آن مردم ما زندگی شرافتمندانه و انسانی را از سر می‌گیرند، آیندگان به این اسلام و قرآن می‌بالند.

وی با اعلام اینکه بزرگترین خیانت در جمهوری اسلامی این است که فردی در جمهوری اسلامی مسوؤلیت بگیرد اما فقط به فکر خانواده خودش باشد، گفت: مطیع بودن در برابر رهبری بزرگترین چهره انقلابی است؛ انقلابی کسی است که نه یک قدم جلوتر و نه یک قدم عقب‌تر حرکت کند، انقلابی یعنی باید کاملا همراه رهبری باشد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ابهت آمریکا روز به روز شکسته‌‎تر می‌شود و این عظمت جمهوری اسلامی ایران است، در حال حاضر با وجود دولت انقلابی باید تمام توان خودمان را به کار بگیریم در کمک به دولت مختار نیستیم بلکه اضطرار وجود دارد، باید در کنار دولت قرار بگیریم و برای اینکه پیروزی این دولت به نظام بر‌می‌گردد.

وی ادامه داد: این دولت چون به نام انقلاب پا به میدان گذاشته باید پرقدرت کار کند، از این دولت اشتباه مورد پذیرش نیست، همه ایراداتی که به دولت گذشته می‌گرفتیم نباید در این دولت، مجلس و قوه قضائیه اتفاق بیافتد.

حاجی‌بابایی، خاطرنشان کرد: مردم نذر نکردند که بنده و امثال بنده اشتباه کنیم نباید اعتماد مردم به بازی گرفته شود، بسیجی ما با جان خویش در برابر آمریکا می‌ایستد تا ایران اسلامی حفظ شود پس همه مسؤولان باید بسیجی‌وار تلاش کنند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد، افزود: همه توان ما مصروف به رفع مشکلات اقتصادی مردم است، ما در دنیا نماد حکومت اسلامی هستیم، اشکالات زیاد داریم، اشکالات ما اجرایی است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه نقد عالمانه و منصفانه باید باشد، گفت: در کنار آن نقد باید قابلیت‌ها را به خوبی بیان کنیم، ما الان وظیفه داریم از اقدامات و عملکرد شهید سلیمانی دفاع کنیم. short_url/vdcdkj0j.yt0596a22y.html
bayanema.ir/vdcdkj0j.yt0596a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین