تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲
جالب است ۰
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم فجرسپاسی، تیمی جوان و دونده است و ما بازی سختی پیش‌رو داریم.
بازی سختی مقابل تیم دوندۀ فجرسپاسی خواهیم داشت/ اگر بازی‌های ژستد را ندیده بودیم، چطور جذبش می‌کردیم؟!
به گزارش بیان ما؛  فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار آبی‌پوشان مقابل فجرسپاسی در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: تیم استقلال شرایط خوبی دارد و بازیکنان ما برای بازی فردا آماده هستند. بازیکن محروم یا مصدومی هم برای این دیدار نداریم.
وی در ادامه بیان داشت: تیم فجرسپاسی، تیمی جوان و دونده است و ما بازی سختی پیش‌رو داریم اما امیدوارم بتوانیم هواداران خودمان را که امروز در فرودگاه و هتل به استقبال تیم آمدند و باید از آنها تشکر کنم، فردا با یک بازی خوب خوشحال کنیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره این که آیا بازی‌های رودی ژستد، بازیکن فرانسوی این تیم را پیش از جذب او دیده است و از این بازیکن در چه پستی استفاده خواهد کرد، گفت: اگر ندیده بودیم، پس چطور او را جذب کردیم؟ شما فردا بازی را ببینید تا متوجه شوید او در چه پستی بازی می‌کند.
مجیدی در واکنش به سؤال دیگری در مورد صعود مجدد فجرسپاسی به لیگ برتر، عنوان داشت: شهر شیراز یکی از شهرهای مورد علاقه خود من است. واقعاً حیف بود شیراز که شهری بزرگ و با مردمانی مهربان است، تیمی در لیگ برتر نداشت. به شخصه از این اتفاق خوشحالم و امیدوارم مسئولان هم به این تیم اهمیت بدهند. چون زمانی که بازی‌های تیم فجر سپاسی را آنالیز می‌کردیم، دیدیم که کیفیت زمین این تیم خیلی بد است. این مسئله برای شهر شیراز که فوتبالیست‌های زیادی را به تیم ملی تحویل داده، خیلی زشت است که زمین چمنی در حد لیگ برتر ندارد. من تیم فجر سپاسی را تیمی جوان و دونده دیده‌ام و جزو تیم‌های خوب لیگ است.
مجیدی در واکنش به این که سه هفته از لیگ برتر گذشته اما هیچ‌کدام از تیم‌ها نتوانسته کیفیت واقعی خود را نشان بدهد، اذعان داشت: این مسئله طبیعی است. استقلال هم نفرات جدیدی وارد آن شده و همه تیم‌ها تغییرات داشته‌اند. چند هفته‌ای طول می‌کشد تیم به آن هماهنگی خود برسد. تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود، نتایج بهتری می‌گیرد و بازی‌های بهتری هم ارائه می‌کند.
short_url/vdci53av.t1ayz2bcct.html
bayanema.ir/vdci53av.t1ayz2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین