تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶
جالب است ۰
تیم ملی بسکتبال بانوان کشورمان فردا در نخستین مسابقه خود در کاپ آسیا به مصاف لبنان می‌رود.
لبنان حریف بانوان ایرانی در نخستین گام
به گزارش بیان ما؛  مسابقات بسکتبال زنان آسیا در گروه B قرار است از فردا با بازی ایران و لبنان آغاز شود. مسابقات به میزبانی اردن برگزار می‌شود که 6 تیم حاضر در مسابقات برای صعود به گروه A رقابت می‌کنند. تنها یک تیم جواز حضور در این گروه را خواهد داشت.
تیم ملی بسکتبال کشورمان نیز در این مسابقات حضور دارد که با تیم‌های لبنان و سوریه همگروه است. ملی‌پوشان کشورمان در نخستین بازی خود فردا یکشنبه به مصاف لبنان می‌روند. نخستین حریف کشورمان در سال 2017 در جایگاه سوم قرار گرفت در حالی که می‌توانست بهتر از این کار کند. از نظر سایت فیبا آسیا لبنان شانس زیادی برای صدرنشینی گروه A دارد.
زیبایی مسابقات سال 2021 این است که برخی از کشورها نخستین حضور خود را تجربه می‌کنند و برخی نیز 30 سال است که از رقابت‌ها دور بوده‌اند. اردن از سال 1995 و سوریه از سال 1986 در مسابقات شرکت نکرده‌اند، از آخرین حضور ایران در مسابقات نیز 50 سال می‌گذرد.
تینا عیسائیان، معصومه اسماعیل‌زاده، آناهیس خداوردیان، شیدا شجاعی، نگین رسولی‌پور، فرزانه فروتن‌فر، شادی عبدالوند، کیمیا یزدیان طهرانی، عسل پورحیدری، فائزه شهریاری، دلارام وکیلی و آیدا گل محمدی ۱۲ ملی‌پوش کشورمان هستند که زیر نظر شایسته متشرعی راهی این رقابت‌ها شدند.
برنامه کامل بازی‌های بسکتبال بانوان کشورمان به شرح زیر است:
یکشنبه: ایران - لبنان، ساعت 16
دوشنبه: ایران - سوریه، ساعت 16
  short_url/vdccmxq4.2bq4x8laa2.html
bayanema.ir/vdccmxq4.2bq4x8laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین