تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲
جالب است ۰
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مدعیان دلسوزی برای مردم به فکر معیشت ملت هستند بدانند که اقدام سپاه در خلیج فارس در رویارویی با ناوگان آمریکایی برای دفاع از معیشت مردم بود.
رویارویی سپاه با ناوگان آمریکایی برای سامان دادن به معیشت مردم بود/ می‌خواهند مانع فروش نفت ایران شوند
به گزارش بیان ما؛ محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی   با اشاره به موضوع گیری چهره های اصلاح طلب و رسانه های نزدیک به این جریان نسبت به اقدام مقتدارنه نیروی دریایی سپاه در مواجهه با ناوگان آمریکایی در خلیج فارس گفت: معیشت مردم برای همه اهمیت دارد اما امروز اصلاح طلبان به جای بهانه تراشی های مختلف درباره کارنامه دولت مورد حمایتشان توضیح دهند.
وی با اشاره به اینکه جریان اصلاح طلب از اعتماد مردم سواستفاده کرد و گزینه مطلوب خود را به عنوان رئیس جمهور برای 8 سال به ملت تحمیل کرد ادامه داد: چرا آن زمان که آغاز نابسامانی معیشتی مردم بود دغدغه معیشت نداشتند و در برابر بی تدبیری های دولت مورد حمایت خود سکوت کردند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اینکه سفره مردم هر روز کوچک تر شد، کارخانه ها تعطیل و شهرک های صنعتی به شهرک ارواح تبدیل شد تصریح کرد: مدعیان امروز دلسوزی برای مردم چرا آن زمان که سیاست های غلط دولت مورد حمایتشان زندگی مردم را به سختی کشاند دم از معیشت نزدند.
آصفری با اشاره به اینکه اقدام سپاه در مواجهه با ناوگان آمریکایی در راستای معیشت مردم است تاکید کرد: تا زمانی که امنیت وجود نداشته باشد مشکل معیشت حل نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این اقدام مقتدرانه سپاه برای آمریکا و غرب پیام روشنی به دنبال داشت عنوان کرد: آمریکا و کشورهای اروپایی بدانند که اگر قرار باشد مذاکره ای انجام شود جمهوری اسلامی ایران به عقب برنمی گردد و مقتدرانه در برابر آنها خواهد ایستاد.
نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه فروش نفت یعنی حل مشکل معیشتی مردم ادامه داد: می خواهند مانع فروش نفت ایران شوند، هر وقت نفت ما به فروش می رسد بودجه برای اداره کشور وجود دارد و هر وقت نفت ما به خاطر قلدوری آمریکا به فروش نمی رود پول برای اداره کشور نداریم بنابراین اقدام مقتدرانه سپاه در خلیج فارس برای فروش نفت و سامان دادن به معیشت مردم بود.
آصفری با اشاره به اینکه اصلاح طلبان قبل از هر گونه موضع گیری و اظهارنظر به رفتار خود فکر کنند تاکید کرد: اگر مدعیان دلسوزی برای مردم به فکر معیشت ملت هستند بدانند که اقدام سپاه در خلیج فارس در رویارویی با ناوگان آمریکایی برای دفاع از معیشت مردم بود.
  short_url/vdcdnf0j.yt0jj6a22y.html
bayanema.ir/vdcdnf0j.yt0jj6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین