تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳
جالب است ۰
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کلیه مشمولان اعزام به خدمت ازتاریخ اول دی ماه سال جاری ملزم به ارائه کارت واکسن کرونا به مراکز آموزش رزم مقدماتی نیرو‌های مسلح هستند.
ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت الزامی است
به گزارش بیان ما؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار "تقی مهری" اظهار کرد: با توجه به واکسیناسیون کووید ۱۹ حداکثری افراد جامعه و تلاش‌های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیرو‌های مسلح و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کلیه سربازان نیرو‌های مسلح در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده اند از این رو مشمولانی که از یکم دی ماه به بعد به خدمت اعزام می‌شوند می‌بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند، در غیر این صورت در یگان‌های آموزشی پذیرش نمی‌شوند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان اعزام به خدمت از یکم دی ماه ۱۴۰۰ برای پذیرش در مراکز آموزش رزم مقدماتی نیرو‌های مسلح ملزم به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا هستند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: مشمولان می‌بایست در زمان باقی مانده با مراجعه به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن اقدام و بعد از تزریق دو نوبت واکسن کرونا به سامانه سلامت مراجعه کنند و گزینه دریافت کارت واکسن را انتخاب کرده و در نهایت کارت واکسن بارکددار را پرینت بگیرند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال خبر سربازی در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند. short_url/vdcjmxeo.uqeoxzsffu.html
bayanema.ir/vdcjmxeo.uqeoxzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین