تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲
جالب است ۰
سردار عبدالله ضیغمی گفت: اکنون جنگ رسانه‌ای نسبت به سایر انواع جنگ‌ها و در هر شرایطی دارای اولویت است؛ ما پنجه در پنجه امپراطوری رسانه‌ای دشمن انداخته‌ایم و دشمن در جنگ رسانه‌ای خود، برای تضعیف انقلاب اسلامی ایران، کشور را دارای خلأ دستاورد ۴۰ ساله می‌داند.
اجرای بیانیه گام دوم انقلاب، ماشین لیبرال را متوقف می‌کند/ امروز پنجه در پنجه امپراطوری رسانه‌ای دشمن انداخته‌ایم
به گزارش بیان ما؛  سردار عبدالله ضیغمی در سلسله نشست‌های دفاع همچنان باقیست که به همت بسیج رسانه استان قزوین برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش عملیات روانی دشمن در جنگ رسانه‌ای علیه انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکی از استراتژی‌های دشمن علیه ایران، راهبرد جامع فشار با ایجاد تهدید موجودیتی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است.
 
وی افزود: برای خلق این تهدید موجودیتی ۱۵ راهبرد جانبی وجود دارد که مهمترین آن قراردادن مردم در برابر نظام است که برای تحقق این تهدید مدیریتی، اقدامات عجیب و پیچیده‌ای طی سال‌های گذشته انجام شده است.
 
جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه پاسداران گفت: امریکا اساسا با ماهیت جمهوری اسلامی ایران مخالف است و این موضوع ارتباط چندانی هم به دولت‌ها ندارد؛ البته شاید برخی اهداف خود را در بستر دولت‌ها بهتر پیش ببرند.
 
ضیغمی تصریح کرد: مدیریت فکر و ادراک جامعه ایرانی از جمله راهبردهای اهرم فشار است؛ دشمن با عملیات رسانه‌ای و روانی خود درصدد است تا جامعه ایرانی آن طور که او می‌خواهد کار کند و بیاندیشد چراکه جامعه‌ای که حوزه اندیشه‌ خود را با دشمن همراه سازد طبیعتا رفتار و عمل آن هم به خواست دشمن خواهد شد.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه کلیه اتفاقات اطراف ما در سال‌های اخیر نتیجه‌ یک نقشه کلان است، یادآور شد: برای تحقق این اتفاق سه لایه نخبگان، مسئولین و جامعه‌ ایرانی(مردم) تعریف شده است.
 
وی با اشاره به ادعای مقامات امریکایی ادامه داد: امریکا اعتراف می‌کند که تمامی ساز و برگ و تحریم‌های برنامه‌ریزی شده برای ایران به تنهایی تاثیرگذار نیست، جز زمانی که بخواهیم در جمهوری اسلامی ادبیات سازش را نهادینه کنیم.

مردم ایران همانند سدی آهنین در مقابل امریکا ایستادند
 
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مقامات آمریکایی ادعا می‌کنند که برخی دولتمردان ایران در دولت دوازدهم ادبیاتی را در مذاکرات پیش بردند که به نفع ما بود و این اشخاص ذهن و مطالبات جامعه ایرانی را به مسیری که به خواست ما است، هدایت می‌کنند.
 
جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه بیان کرد: به گمان مقامات امریکا با همراه کردن مسئولین ایران با اهدافشان نیز مردم ایران هم در راستای این تفکرات عمل خواهند کرد درحالی که نمی‌دانند جنس ملت ایران با سایر نقاط جهان متفاوت است و همانند سدی آهنین در جلوی آنها می‌ایستند.
 
ضیغمی با بیان اینکه با وجود تلاش‌های مکرر در تغییر نگرش مردم این اتفاق محقق نشد، گفت: تصمیم بر آن شد که ذیل راهبرد جامع فشار، پدیده‌هایی را در گذشته و آینده ایران بیابند تا مردم را به این باور برسانند که نظام توان اداره کشور را ندارد.
 
وی اضافه کرد: بنابراین به جستجوی مشکلات در سطح روستاها و شهرهای ایران پرداختند و مشکلات ریز و درشت را در سطحی وسیع به نمایش گذاشتند تا هر روز با یک پدیده و معضل اجتماعی در کشور مواجه شویم.
 
این مقام مسئول تاکید کرد: نقشه امریکایی‌ها ذیل این راهبرد ورود جامعه ایرانی به مرحله یاس و ناامیدی و بعد آن مرحله افسردگی می‌باشد که غیر قابل بازگشت است و سال‌ها زمان می‌برد تا جامعه از مرحله افسردگی خارج شود.
 
جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه عنوان کرد: برای اینکه جامعه به مرحله افسردگی برسد سلسله اقداماتی از سوی دشمن برنامه‌ریزی شده بود که اجرای آن  با صدور بیانیه گام دوم انقلاب متوقف شد که این بیانیه از دیدگاه غرب و امریکا به عنوان شاهکار معرفی شده است.

اجرای بیانیه گام دوم انقلاب، ماشین لیبرال را متوقف می‌کند
 
وی تاکید کرد: به گفته امریکایی‌ها اگر بیانیه گام دوم انقلاب اجرایی شود، ماشین لیبرال متوقف می‌شود و ما باید بساط خود را از جمهوری اسلامی ایران جمع کنیم و برویم؛ این صحبت‌ها در اتاق‌های فکر و استراتژی امریکا گفته می‌شود.
 
ضیغمی عنوان کرد: به هر شکلی بیانیه گام دوم انقلاب تحت فشار قرار گرفت و در راستای بی‌اعتبارکردن آن گفته شد که این بیانیه زایده فکر یک نفر در ایران است و بررسی کارشناسی و تخصصی روی آن نشده و غیرعملیاتی است.
 
جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه ابراز کرد: یکی از راه‌های از بین بردن بیانیه گام دوم انقلاب، زیر سوال بردن دستاوردهای انقلاب اسلامی است، همچنین برخی با اشاعه عناوینی مانند اینکه "ما دچار خلاء و بحران دستاورد هستیم و در شرایط استثنائی هستیم و نیاز به بیانیه گام دوم انقلاب نداریم"؛ شروع به تحریک اذهان عمومی کردند.
 
این مقام مسئول بیان کرد: مخالفین بیانیه گام دوم انقلاب اذعان دارند زمانی این بیانیه مورد نیاز است که دستاوردی در جامعه داشته باشیم و درواقع دستاوردهای انقلاب اسلامی را زیر سوال می‌برند و مدعی هستند که نیاز به طرح جامعه نجات داریم تا کشور را از این بحران نجات دهیم.

امروز پنجه در پنجه امپراطوری رسانه‌ای دشمن انداخته‌ایم 
 
ضیغمی ادامه داد: مخالفین بیانه گام دوم انقلاب به بهانه نجات کشور از بحران نیز دفاع مقدس و مدل حکمرانی امامین انقلاب را زیر ذره‌بین خود بردند؛ بنابراین به معرفی امام خمینی (ره) به عنوان یک چهره مخدوش در اذهان جامعه امروز و آینده پرداختند.
 
وی تصریح کرد: هدف دشمن از تحریف تاریخ انقلاب و دفاع مقدس این است که آیندگان ما برداشت غلطی از این تاریخ و دستاوردهای انقلاب داشته باشند و نظام را مورد تخریب و تضعیف قرار دهند.
 
جانشین فرمانده قرارگاه رسانه‌ای سپاه ابراز کرد: اکنون جنگ رسانه‌ای نسبت به سایر انواع جنگ‌ها و در هر شرایطی دارای اولویت است؛ ما پنجه در پنجه امپراطوری رسانه‌ای دشمن انداخته‌ایم و دشمن در جنگ رسانه‌ای خود، برای تضعیف انقلاب اسلامی ایران، کشور را دارای خلاء دستاورد ۴۰ ساله می‌داند.
 
ضیغمی در پایان گفت: به فرموده مقام معظم رهبری؛ برای مقابله با سناریو دشمن و تحکیم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و صرف نظر از همه مشکلات داخلی باید دشمن و برنامه‌های آن را در سطوح کلان و خرد به خوبی بشناسیم.
short_url/vdcfetdc.w6dccagiiw.html
bayanema.ir/vdcfetdc.w6dccagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین