تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴
جالب است ۰
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن به بیانیه پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل درباره توقف فوری درگیری در مأرب واکنش نشان داد.
واکنش یمن به بیانیه شورای امنیت درباره مارب: آزادسازی ادامه دارد
به گزارش بیان ما؛  «محمد البخیتی» عضو جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که عملیات نظامی در داخل و خارج یمن تا آزادسازی آخرین وجب از سرزمین ادامه خواهد داشت.
البخیتی در حساب توئیتری خود نوشت: «عملیات نظامی ما در داخل و خارج تا آزادسازی آخرین وجب از سرزمین یمن، شکست محاصره زمینی، دریایی و هوایی به زور سلاح ادامه خواهد داشت چرا که ما به بیداری وجدان جهانیان امیدوار نیستیم و تنها به خداوند و قدرت خود امیدواریم».
وی افزود که کشورهای جهان بایستی به اراده یمنی‌ها برای احیای حاکمیت و استقلال کشورشان خواه به طریق مسالمت‌آمیز یا از راه جنگ احترام بگذارند.
«محمد آل جابر» سفیر عربستان سعودی در یمن روز چهارشنبه(دیروز) نشستی را با نمایندگان پنج کشور عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل (آمریکا، انگلیس، چین، روسیه و فرانسه) برگزار کرد.
نمایندگان پنج کشور مذکور پس از این دیدار بیانیه مشترکی صادر و طی آن بر ضرورت دستیابی به راه‌حل سیاسی برای پایان دادن به بحران یمن تأکید کرده و خواستار توقف درگیری‌ها در استان مأرب واقع در مرکز یمن شدند.
  short_url/vdcb80bw.rhbw9piuur.html
bayanema.ir/vdcb80bw.rhbw9piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین