تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶
جالب است ۰
متاسفانه مطابق با گفته مسؤولان وزارت بهداشت در حال حاضر کمترین میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داریم.
آخرین وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور چگونه است؟
به گزارش بیان ما؛ اکنون بیش از چندین ماه از ورود ویروس کرونا به کشور می‌گذرد و این بیماری مخرب زندگی همگان را به نوعی مختل کرده است. آغاز طرح فاصله گذاری هوشمند و فعالیت بخش‌های مختلف اقتصادی با توجه به نیاز اقتصادی جامعه و اهتمام ویژه دولت برای جلوگیری از زیان بیشتر واحد‌های مختلف صنفی و صنعتی، رویکرد برای مقابله با بیماری کرونا تغییر داد و سعی بر آن شد تا با همکاری مردم، روند ابتلا کنترل شود.  

گفتنی است واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم و ملزوم یکدیگر هستند و نباید با تزریق واکسن نسبت به رعایت پروتکل‌ها بی تفاوت باشیم.

تاکنون در موج‌های مختلف کرونا با چالش‌های گوناگونی مواجه بوده‌ایم و آرامش زندگی را از افراد گرفته و تمام فعالیت‌ها را تحت‌الشعاع قرار داده است.

برای کنترل کرونا باید همه مردم با همراهی دستگاه‌های اجرایی نسبت به مقابله با این ویروس اقدام کنند؛ رعایت پروتکل‌های بهداشتی و افزایش سرعت واکسیناسیون دو مورد بسیار مهم است که باید با جدییت دنبال شود، اگر این دو مورد باهم اجرا نشود ما همچنان با چالش جدی مواجه خواهیم بود.

واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی لازم و ملزوم یکدیگر هستند و نباید با تزریق واکسن نسبت به رعایت پروتکل‌ها بی تفاوت باشیم بلکه زمانی حداقل ۷۰ درصد افراد جامعه واکسینه شدند تازه می‌توانیم بگوییم سلامت جامعه به امنیت نسبی رسیده است همچنین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانیم فعالیت‌های اقتصادی خود را هم دنبال کنیم، در حالیکه اکنون متاسفانه وقتی فعالیت‌های اقتصادی داریم موارد حداقلی موازین بهداشتی رعایت نمی‌شود! یقینا وقتی اهتمام جدی و همگانی نباشد ما همچنان با مشکلات متعدد مواجه خواهیم بود.

اما متاسفانه مطابق با گفته مسؤولان وزارت بهداشت در حال حاضر کمترین میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داریم. short_url/vdciqyav.t1avu2bcct.html
bayanema.ir/vdciqyav.t1avu2bcct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین