تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵
جالب است ۰
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب، از روز سه شنبه برای کشور بارش برف و باران و کاهش محسوس دما پیش بینی و اعلام کرد: از امروز تا روز دوشنبه در نیمه شمالی کشور به تدریج روند افزایش دما رخ می‌دهد.
ورود سامانه بارشی و آغاز بارش برف و باران از روز سه‌شنبه/ افزایش دما در نیمه شمالی کشور
به گزارش بیان ما؛  براساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز با خروج سامانه بارشی از شمال‌ شرق کشور فقط در بخش‌هایی از استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش پراکنده پیش بینی شده است.
فردا و پس فردا بیشتر مناطق کشور دارای جوی آرام و پایدار است که مجددا در شهرهای پرجمعیت و صنعتی افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا را خواهیم داشت؛ البته بعدازظهر روز دوشنبه در نیمه غربی کشور و ارتفاعات زاگرس ابرناکی و بارش پراکنده رخ خواهد داد.
 
از امروز تا روز دوشنبه در نیمه شمالی کشور به تدریج روند افزایش دما رخ می‌دهد؛ از روز سه‌شنبه در سواحل دریای خزر و اردبیل کاهشی نسبی دما را خواهیم داشت.
 
روز دوشنبه وزش باد گرم در استان‌های گیلان و اردبیل پیش‌بینی رخ خواهد داد و روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور در نیمه شمالی کشور بارش برف و باران، تندباد و کاهش محسوس دما آغاز خواهد شد.
 
روز سه‌شنبه با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر در استان‌های ساحلی خزر، شمال‌ غرب و به‌تدریج غرب و جنوب‌ غرب و ارتفاعات و دامنه‌های البرز و زاگرس مرکزی بارش باران، وزش باد شدید موقت و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف پیش بینی می‌شود.
 
دریای خزر روز دوشنبه و سه‌شنبه و خلیج فارس و غرب تنگه هرمز از امروز تا بعدازظهر روز دوشنبه مواج است.
 
آسمان تهران امروز قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است که امشب به تدریج غبارآلود خواهد شد. فردا و پس فردا غبار محلی در تهران شکل می‌گیرد و از بعدازظهر روز سه‌شنبه با نفوذ سامانه بارشی بارش‌ها را در پایتخت خواهیم داشت. امروز بیشترین و کمترین دمای تهران ۱۴ و ۷ درجه است.
 
بندرعباس امروز با بیشینه دمای ۳۲ درجه بالای صفر گرم‌ترین مرکز استان و همدان با کمینه دمای ۵ درجه زیر صفر و زنجان با کمینه دمای ۷ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.
short_url/vdcdjj0j.yt0jx6a22y.html
bayanema.ir/vdcdjj0j.yt0jx6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین