تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹
جالب است ۰
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: بنابر پیش‌بینی هواشناسی، در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته بارش شدید باران، برف و کاهش شدید دما در جاده‌های ۱۸ استان رخ دهد.
پیش‌بینی بارش شدید برف و باران در جاده‌های ۱۸ استان
به گزارش بیان ما؛  سرهنگ احمد شیرانی  با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید در برخی از جاده‌های کشور، در این رابطه اظهار کرد: با توجه به صدور هشدار سازمان هواشناسی با سطح نارنجی برای استان های همدان, خراسان شمالی, اردبیل, کرمانشاه, خراسان رضوی, گیلان, مازندران, گلستان, سمنان, تهران, البرز, قزوین, اصفهان, لرستان, چهارمحال و بختیاری، قم, مرکزی و کهگیلویه و بویراحمد پیش‌بینی می‌شود در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه این هفته بارش شدید باران، برف و کاهش شدید دما در جاده‌های این استانها رخ دهد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور افزود: بر این اساس هموطنانی که قصد سفر در جاده‌های این استان ها را دارند، باید آمادگی لازم را برای رانندگی در شرایط برفی و بارندگی داشته باشند. 
وی تصریح کرد: مطمئناً این برودت هوا باعث افزایش لغزندگی در جاده‌های کوهستانی نیز می‌شود.
این مقام انتظامی با تأکید بر اینکه همراه داشتن زنجیر چرخ و اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو پیش از سفر از الزامات رانندگی در این شرایط است، گفت: رعایت احتیاط در رانندگی و همچنین رانندگی با سرعت مطمئنه و مراعات فاصله طولی بیشتر با خودروی جلویی در این شرایط مؤکداً توصیه می‌شود.
  short_url/vdcjxyeo.uqehhzsffu.html
bayanema.ir/vdcjxyeo.uqehhzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین