تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۲
جالب است ۰
آمریکا برای مبارزه با باج‌افزار‌ها با رژیم صهیونیستی همکاری جدیدی ایجاد می‌کند.
آمریکا و رژیم صهیونیستی برای مبارزه باباج‌افزار‌ها به هم پناه می‌برند!
به گزارش بیان ما؛  دولت بایدن برای مبارزه با مهاجمان باج افزار و دفاع از زیرساخت‌های حیاتی که زیربنای زندگی مدرن در هر دو کشور است، شراکت جدیدی با رژیم صهیونیستی تشکیل داد.
به گزارش واشنگتن تایمز، وزارت خزانه‌داری گفت که به عنوان بخشی از یک کارگروه جدید ایالات متحده و رژیم صهیونیستی در زمینه فناوری مالی (فین‌تک)، نوآوری و امنیت سایبری برای تعریف نحوه همکاری دو کشور در حال حاضر متفاوت کار خواهد کرد.
«ادوال اَدِیِمو» معاون وزیر خزانه‌داری در بیانیه‌ای گفت: «استفاده از قدرت همکاری بین‌المللی و نوآوری در فناوری، ما را برای حمایت از رقابت اقتصادی، رفاه و مبارزه با تهدیدات جهانی از جمله باج افزار‌ها قرار می‌دهد. از آنجایی که اقتصاد جهانی بهبود می‌یابد و باج‌افزار‌ها و سایر تهدیدات مالی غیرقانونی چالش بزرگی برای اسرائیل و ایالات متحده ایجاد می‌کنند، افزایش تبادل اطلاعات، کار مشترک و همکاری در زمینه سیاست، مقررات و اجرا برای اهداف اقتصادی و امنیت ملی ما حیاتی است.»
آدیمو این همکاری را در میانه سفری به سرزمین‌های اشغالی از شنبه تا دوشنبه اعلام کرد. به گفته وزارت خزانه داری، وی با مقامات صهیونیسم و کارآفرینان فین‌تک و امنیت سایبری دیدار کرد و اولویت‌های امنیت ملی مانند ایران را از اولیت‌های دو طرف عنوان کرد.
  short_url/vdciprav.t1a3y2bcct.html
bayanema.ir/vdciprav.t1a3y2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین