تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲
جالب است ۰
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: جلوگیری از خام فروشی، مهم ترین سیاست این وزارتخانه در تمام صنایع به ویژه در صنعت فولاد است.
سیاست این وزارتخانه جلوگیری از خام فروشی است
به گزارش بیان ما ؛ فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از شرکت‌های ایران ترانسفو، پارس سوئیچ و نخ تایر صبای زنجان گفت: فولاد تولیدی در کشور باید در شرکت‌هایی مانند ایران ترانسفو تبدیل به محصول شده و صادر شود تا ارزش افزوده بیشتری را در تولید محصولات شرکت‌ها شاهد باشیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰ میلیون تن فولاد در کشور تولید می‌شود که بخش زیادی از آن به صورت شمش به خارج از کشور صادر می‌شود اظهار داشت: تولید کارخانه‌های ایران ترانسفو و پارس سوئیج زنجان فراتر و بیش از نیاز داخل است لذا باید برای صادرات هر چه بیشتر محصولات این شرکت‌ها اقدام لازم صورت گرفته و موانع صادراتی آن‌ها برطرف شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: پیگیر اجرای طرحی هستیم تا با راه اندازی آن، ورق هسته مورد نیاز ترانسفورماتورسازی در داخل کشور تولید شود.
در جریان بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از شرکت‌های مذکور، تولیدکنندگان از وی خواستند برای رونق تولید در کشور، جلوی واردات بی رویه گرفته شود که وزیر صمت نیز گفت: در نشست هفته آینده به موضوع واردات پرداخته خواهد شد تا با قواعد خاص از تولیدات داخلی به خصوص در حوزه برق حمایت عملی شود. short_url/vdcb9abw.rhb95piuur.html
bayanema.ir/vdcb9abw.rhb95piuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین