تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳
جالب است ۰
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران از واکسینه شدن افرادی که به طور مستمر در گرمخانه‌ها حضور دارند خبر داد.
واکسینه شدن افراد بی خانمان در گرمخانه‌ها
به گزارش بیان ما ؛ سید مالک حسینی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران درباره واکسینه شدن افراد بی خانمان گفت: گروه‌های هدفی که به آن‌ها خدمت دادیم متنوع بوده‌اند از افراد آسیب دیده از اعتیاد که در مراکز بازپروری بودند، خانواده‌های کودکان کار و کودکان کار بالای ۱۳ سال تا مناطق حاشیه‌ای، کم برخوردار تهران و سکونتگاه‌های غیر رسمی و مهاجرین که شاید بسیاری از آن‌ها قانونی نبودند و از حضور در مراکز واکسیناسیون ترس داشتند و سعی کردیم به همه خدمت‌رسانی کنیم.
مدیرعاما سازمان خدمات اجتماعی و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران بیان کرد: این طرح را در چارچوب کمپین تهران دوباره جان می‌گیرد ادامه خواهیم داد تا بتوانیم به ایمنی عمومی کمک کنیم.
حسینی با بیان این‌که واکسیناسیون در گرمخانه‌ها انجام می‌شود، اظهار کرد: همه‌ی افرادی که در گرمخانه‌ها هستند واکسینه شدند؛ همچنین سعی کردیم افرادی که تنها یک شب مهمان گرمخانه‌ها بودند را از طریق مددکاری جذب و رصد کنیم تا دُز دوم واکسن را هم دریافت کنند. short_url/vdcgnn97.ak9yz4prra.html
bayanema.ir/vdcgnn97.ak9yz4prra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین