تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷
جالب است ۰
رئیس‌جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا:

ممنوعیت تردد شبانه لغو شود

رئیس گفت: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ضروری است و باید از هرگونه عادی انگاری و سستی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی پرهیز کرد.
ممنوعیت تردد شبانه لغو شود
به گزارش بیان ما ؛ حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی امروز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با گرامی‌داشت هفته بسیج و تجلیل از روحیه بسیجی دست اندکاران مقابله با بیماری کرونا، گفت: کادر بهداشت و درمان و همه دست اندرکاران با روحیه جهادی و بسیجی در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا مشغول ایثار و فداکاری هستند و با حفظ و تقویت این روحیه می‌توان بر مشکلات غلبه کرد.
رئیس جمهور افزود: دغدغه و اولویت اصلی دولت، صیانت از جان مردم است و  این مسیر را تا رسیدن به شرایط مطلوب با قوت ادامه خواهیم داد.
آیت‌الله رئیسی جدیت در کنترل رفت و آمد از طریق مرزهای کشور را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان وظیفه دارند با  حساسیت و جدیت، تردد افراد از مرزها را کنترل کنند.
رئیس جمهور با تأکید بر تداوم اعمال کنترل های هوشمند و تاثیر آن در کنترل بیماری کرونا،‌ گفت: به هر میزان که ابعاد و حجم کنترل های هوشمند افزایش می یابد، می توان محدودیت های غیر هوشمند را کاهش داد.
آیت الله رئیسی تأکید کرد: با توجه به واکسیناسیون عمومی، ممنوعیت تردد شبانه در شهرها لغو شود. short_url/vdcefn8v.jh8opi9bbj.html
bayanema.ir/vdcefn8v.jh8opi9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما