تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲
جالب است ۰
تمامی مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ آذرماه سال ۱۴۰۰ دریافت کرده اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی برگ معرفی نامه دریافت کنند.
فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر ماه سال ۱۴۰۰
به گزارش بیان ما ؛ به نقل ازمعاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، این سازمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ آذرماه سال ۱۴۰۰ دریافت کرده اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.
در این اطلاعیه آمده است؛ این دسته از مشمولان می‌بایست روز دوشنبه یکم آدر ماه سال ۱۴۰۰ درساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
گفتنی است؛ مشمولان می‌بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص خود را به همراه داشته باشند.
لازم به ذکر است:عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
این سازمان در این اطلاعیه متذکرشده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند. short_url/vdcdkk0j.yt0n56a22y.html
bayanema.ir/vdcdkk0j.yt0n56a22y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین