تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴
جالب است ۰
معاون بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس: با اهدای ۵ هکتار زمین توسط آستان قدس رضوی، عملیات اجرایی ساخت بیمارستان ۵۴۰ تختخوابی شهرک شهید رجایی آغاز شد.
هدیه ۵ هکتاری آستان قدس رضوی به مردم حاشیه شهر مشهد
به گزارش بیان ما، «مرتضی حقیقی»اظهار داشت: در راستای توافقات به عمل آمده در سال 95 و طبق مصوبات کمیسیون ماده 5 در همان سال، جهت تأمین نیاز بهداشتی درمانی منطقه کم‌برخوردار حاشیه شهر مشهد، آستان قدس رضوی زمینی به مساحت 5 هکتار در شهرک شهید رجایی را به دانشگاه علوم پزشکی مشهد اهدا کرد.  معاون بهره‌وری املاک و اراضی بنیاد بهره‌وری موقوفات آستان قدس رضوی تصریح کرد: در همین راستا با اهدای زمین توسط آستان قدس رضوی و تأمین بودجه ساخت توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد، صبح امروز عملیات اجرایی ساخت این بیمارستان با حضور مسئولان استانی آغاز شد.
وی افزود: آستان قدس رضوی که در سال‌های اخیر خدمات گسترده‌ای به مردم حاشیه شهر مشهد ارائه کرده و حداکثر همکاری را با دستگاه‌های اجرایی داشته اشت، حالا با اهدای این قطعه زمین 5 هکتاری، گام بلند دیگری برای رفع محرومیت از این منطقه برداشته و دامنه خدمت‌رسانی خود را توسعه داده است.  ‌براساس این گزارش، رفع محرومیت از حاشیه شهر مشهد، همواره یکی از تأکیدات تولیت آستان قدس رضوی بوده و در همین راستا پیش از این نیز برنامه‌های متعددی اجرایی شده است.
از آن جمله می‌توان به مساعدت‌های ویژه برای سنددار شدن اراضی، اهدای زمین برای احداث پارک، فضای سبز و معابر عمومی، تسویه بدهی نیازمندان حاشیه شهر در قالب طرح «آقا حساب کردند» و... اشاره کرد. short_url/vdceen8v.jh8ooi9bbj.html
bayanema.ir/vdceen8v.jh8ooi9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین