تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸
جالب است ۰
فرمانده پلیس ننگرهار اعلام کرد که سیزدهمین محموله کمک‌های بشردوستانه ایران به مردم افغانستان بزودی به این ولایت می‌رسد.
ارسال سیزدهمین محموله کمک‌های بشردوستانه ایران به افغانستان
به گزارش بیان ما، «ندا محمد ندیم» فرمانده پلیس ولایت «ننگرهار» با «مجید صادقی دولت‌آبادی» سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در «جلال‌آباد» دیدار کرد.  براساس بیانیه منتشر شده توسط دفتر مطبوعاتی ولایت ننگرهار، این دیدار در فرودگاه ننگرهار درباره کمک‌های بشردوستانه ایران به مردم افغانستان برگزار شد. 
بیانیه می‌افزاید: قرار است یک هواپیمای حامل کمک‌های بشردوستانه از ایران به زودی وارد فرودگاه ننگرهار شود و این کمک‌ها به خانواده‌های شهدا و زخمی‌شدگان توزیع شود.
  روزهای گذشته نیز، «سید حسن مرتضوی» معاون سفیر کشورمان در افغانستان گفت که دوازدهمین محموله از کمک‌های ایران در اختیار مردم افغانستان قرار گرفته است. 
وی خاطرنشان کرد که مقام معظم رهبری بر ادامه کمک‌های انساندوستانه جمهوری اسلامی ایران به مردم مظلوم افغانستان تاکید دارند.
مرتضوی همچنین خاطرنشان کرد کمک‌های انساندوستانه جمهوری اسلامی از حدود 3 ماه گذشته که افغانستان نیز شاهد تحولاتی بوده است، به مردم این کشور ادامه دارد. 
معاون سفیر ایران در کابل تصریح کرد که کمک‌های جمهوری اسلامی به ویژه پس از حملات تروریستی در ولایت‌های قندوز و قندهار افزایش داشته است.
  short_url/vdcfttdc.w6d11agiiw.html
bayanema.ir/vdcfttdc.w6d11agiiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما