تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵
جالب است ۰
مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال:

مجیدی حق داشت از فغانی انتقاد کند

مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در خصوص مسائل مختلف توضیحاتی را بیان کرد.
مجیدی حق داشت از فغانی انتقاد کند
به گزارش بیان ما ، محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال در مورد حضور هواداران این تیم در بازی شب گذشته مقابل نساجی گفت: این اتفاق بعد از گذشت ۲۲ ماه، عجیب و فوق العاده‌ بود. شاید چنین اتفاقی دیگر رخ ندهد که بعد از گذشت ۲ سال، اینگونه تماشاگران به ورزشگاه بیایند. هواداران استقلال عکس‌های ورزشگاه را مشاهده کردند و به جو استادیوم واقف بودند. روز خوبی بود. شنیدن مجدد شعار‌ها و دیدن تماشاگران، به من انرژی می‌داد. ان شاالله در هفته‌های آینده، بازهم شاهد حضور هواداران در ورزشگاه‌ها باشیم.
او ادامه داد: باشگاه استقلال از ابتدای هفته گذشته، تلاش زیادی کرد تا بتواند تماشاگرانش را به ورزشگاه بیاورد. تلاش و پیگیری‌های زیادی توسط مدیریت باشگاه انجام شد. قرار بود یک روز قبل از بازی، بلیط فروشی آغاز شود. در جلسه هماهنگی قبل از بازی به موضوع فروش و اطلاع رسانی خرید بلیط تاکید داشتیم، اما به ما گفتند که هنوز مجوز صادر نشده است. در نهایت ساعت ۱ بعد از ظهر سایت بلیط فروشی باز شد و در فرصت کم، تماشاگران توانستند بلیط تهیه کنند. امیدوارم طی روز‌های آینده، اگر قرار به حضور هواداران در ورزشگاه‌ها باشد، در مورد بلیط فروشی اطلاع رسانی دقیقی کنند. از طرف باشگاه استقلال به تمامی هوادارانی که اذیت شدند، عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در دربی این موضوع حل شود.

کادرفنی ترجیح می‌دهد در مورد داوری حرفی نزند

نوری فر در مورد صحبت‌های علیرضا فغانی مبنی بر نبود سیستم کمک داور ویدیویی اظهار کرد: این مورد دیگر برای فوتبالمان زشت است. سیستم رادیویی یک چیز عادی است که ما از داشتن آن محروم هستیم. وقتی سیستم رادیویی نداریم، چطور می‌خواهیم VAR بیاوریم؟ این موارد باید بر طرف شود. لحن فغانی همیشه مشخص است و کادرفنی تیم ترجیح می‌دهد در مورد داوری صحبت نکند. مجیدی حق داشت از قضاوت فغانی ناراضی باشد. در دیدار مقابل فجرسپاسی هم، گل سالم استقلال را نگرفتند. شب گذشته نیز، فغانی پنالتی تیم ما را نگرفت. کادرفنی به من اجازه صحبت در مورد قضاوت فغانی را نداد.
او در مورد لو رفتن ترکیب استقلال قبل بازی با نساجی گفت: کادر فنی استقلال ذهنیتی در خصوص لو رفتن ترکیب ندارد. لیست بازی ها، به هیات فوتبال می‌رود. ممکن است کسی لابی قوی داشته و به راحتی ترکیب تیم ما را برای رسانه‌ها بخش کرده است. موضوع عجیبی در ترکیب شب گذشته وجود نداشت. اینکه فکر کنید یک نفر در استقلال نشسته و در حال توطئه است، به هیچ عنوان صحت ندارد.
او در مورد انتقاد از بخش رسانه‌ای استقلال تصریح کرد: خبرچین‌ها همیشه در باشگاه بوده‌اند و ما آن‌ها را می‌شناسیم، اما به دلیل مسائل حقوقی فقط در یک اتاق خلوت به آن‌ها تذکر می‌دهیم. استراماچونی می‌گفت در مقابل خبرچین‌های تیم هیچ کاری نمی‌توانی انجام دهی و تنها باید برنده شوی تا ضریب وفاداری در تیم بالا برود. اینکه یک فرد به عنوان مدیر رسانه‌ای بتواند با این همه شبکه اجتماعی و جریان مقابله کند، غیر منطقی خواهد بود.
او در خصوص بابک مرادی و وضعیتش گفت: بابک مرادی امروز در تمرین حضور داشته و کادرفنی موضوعی را در خصوص او به من اعلام نکردند.
مدیر رسانه باشگاه استقلال در مورد نقل و انتقالات این تیم اظهار کرد: کادر فنی تا این لحظه انتخابی برای جذب بازیکن جدید نداشته و بهتر است روی پنجره زمستانی، تمرکز کنیم. اگر بخواهیم بازیکنی جذب کنیم، باید از سهمیه آزاد استفاده کنیم. مجیدی بار‌ها گفته که به دنبال بازیکنانی خواهد بود که در شرایط مسابقه قرار دارند. بازیکنان آزاد کسانی هستند که به عنوان مثال در اردیبهشت سال ۹۹ بازی کردند و دیگر پا به توب نشدند. اگر بخواهیم این چنین بازیکنانی جذب کنیم، عملا قافله را باختیم و سودی نبردیم. short_url/vdcfyvdc.w6d10agiiw.html
bayanema.ir/vdcfyvdc.w6d10agiiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین