تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵
جالب است ۰
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان از پیگیری مشکل «زاینده رود» در دولت سیزدهم تقدیر کرد و گفت: متاسفانه در سایه بی توجهی دولت گذشته، مسئله زاینده رود به مشکل ملی تبدیل شده و حساسیت و تنش‌های اجتماعی را در پی داشته است.
دولت آیت الله رئیسی بی توجهی دولت گذشته به «زاینده رود» را جبران کرد
به گزارش بیان ما؛ رحمت الله فیروزی عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان   با قدردانی از ورود به موقع معاون اول رییس جمهور برای ورود به مشکل «زاینده رود»، اظهار داشت: طی سالیان اخیر در سایه بی توجهی دولت‌های گذشته، مسئله زاینده رود به مشکلی در کشور تبدیل شده و حساسیت و تنش‌های اجتماعی را در پی داشته است.

فیروزی با بیان اینکه حل مسئله زاینده رود نیازمند بررسی دقیق و درنظر گرفتن حق و حقوق همه طرف‌های ذینفع است، افزود: پیگیری مشکل زاینده رود در دولت سیزدهم جای امیدواری دارد زیرا قطعا در آینده شاهد رفع این مشکل خواهیم بود.

وی اظهار امیدواری کرد با درایت، تدبیر و پیگیری‌ معاون اول رییس جمهور شاهد حل و فصل این معضل در استان اصفهان و استانهای همجوار باشیم.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی ورود به موقع مسئولان دولت سیزدهم به ویژه رئیس جمهور و معاون اول به مسئله زاینده رود را گامی مهم در کاهش نگرانی‌های مردم ارزیابی کرد و اظهار داشت: اینکه مردم بدانند مدیران ارشد کشور صادقانه برای حل مشکلات مردم پای کار هستند التیام بخش است و امیدواریم ورود دکتر مخبر منشا حل این مشکل باشد و با پیگیری‌ جدی از اعتماد مردم حراست شود. short_url/vdcgq397.ak9yw4prra.html
bayanema.ir/vdcgq397.ak9yw4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین