تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵
جالب است ۰
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که پس از درگیری با مالباختگان با قمه اقدام به مجروح کردن آنها کرده بود.
درگیری سارق حرفه‌ای در گیشا/ مصدومیت مالباختگان با قمه!
به گزارش بیان ما؛ سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت  از دستگیری سارق حرفه ای خبر داد که ۲ شهروند را با قمه مجروح کرده بود.

سرهنگ موقوفه ای در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در تاریخ ۲۷ آبان ماه یک فقره درگیری و سرقت پمپ آب در خیابان گیشا به کلانتری ۱۳۷ نصر گزارش شد و با حضور مأموران در محل مشخص شد سارق حرفه ای پس از سرقت پمپ آب از یک ساختمان در غرب تهران برای فروش اموال مسروقه به فروشگاهی در خیابان گیشا مراجعه کرده که در آنجا توسط مالباختگان شناسایی شده که پس از وقوع درگیری ۲ نفر را با قمه از ناحیه صورت مجروح کرده و بلافاصله متواری شده است‌.

وی تصریح کرد: تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر پس از دریافت این اطلاعات تجسس های اولیه را آغاز و دقایقی بعد با اقدامات پلیسی و رصدهای اطلاعاتی سارق حرفه ای را بعداز ظهر همان روز در خیابان گیشا هنگام فرار با موتورسیکلت دستگیر کردند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: در تحقیقات مشخص شد متهم ۳۴ ساله دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت و شرارت بوده و همچنین موتورسیکلت کشف شده از وی مسروقه بوده و چندی قبل در جنوب تهران به سرقت رفته است.

وی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری در بازجویی های فنی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی و درگیری با سلاح سرد در غرب تهران اعتراف کرد.

موقوفه ای با بیان اینکه حال عمومی مصدومان این حادثه در بیمارستان مساعد گزارش شده است خاطرنشان کرد: پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی ارجاع شد. short_url/vdccmeq4.2bqo18laa2.html
bayanema.ir/vdccmeq4.2bqo18laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما