تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۲
جالب است ۰
کارشناس هواشناسی گفت: از امشب سامانه بارشی وارد کشور می‌شود و زمینه‌ساز بارندگی و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور خواهد شد.
ورود سامانه بارشی جدید به کشور
به گزارش بیان ما؛ صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی  با بیان این‌که امشب تداوم آلودگی هوا را در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت همچون تهران، کرج، اراک، اصفهان، مشهد و تبریز خواهیم داشت گفت: این وضعیت روز یکشنبه در شهر‌های تهران، کرج، مشهد، تبریز و روز دوشنبه در مشهد و تبریز ادامه دارد.
او ادامه داد: از امشب سامانه بارشی وارد کشور می شود و زمینه‌ساز بارندگی و وزش باد شدید موقت گاهی رعدوبرق، در برخی نقاط استان‌های خوزستان، ایلام، بوشهر ،چهارمحال‌وبختیاری ،کهگیلویه و بویراحمد ،کرمانشاه و غرب خلیج‌فارس خواهد شد.
ضیائیان یادآور شد: روز یکشنبه بارش در این مناطق تشدید شده و استان‌های اصفهان ،قم و کردستان را نیز دربرمی‌گیرد.
کارشناس هواشناسی تصریح کرد: شدت بارش در روز یکشنبه در استان خوزستان خواهد بود و روز دوشنبه استان‌های تهران، کرج ،قزوین و زنجان را در برمی‌گیرد.
ضیائیان توضیح داد: در روز‌های یکشنبه و دوشنبه بارش در ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی به‌صورت برف خواهد بود . روز سه‌شنبه در شمال شرق و نواحی مرکزی کشور و روز چهارشنبه در شمال شرق کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
او درباره آب‌وهوای تهران هم گفت: آسمان تهران فردا نیمه‌ابری همراه با غبار محلی است و گاهی وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود. بیشترین دمای تهران به ۱۳ درجه و کمترین آن به ۵ درجه می رسد.
همچنین سازمان راهداری وحمل ونقل جاده‌ای هم ضمن پیش‌بینی بارش برف و باران در برخی محور‌های مواصلاتی کشور  از مسافران درخواست کرد احتیاط لازم و اقدامات پیشگیرانه هنگام تردد را انجام داده و تجهیزات لازم به همراه داشته باشند.
  short_url/vdcfcvdc.w6d1tagiiw.html
bayanema.ir/vdcfcvdc.w6d1tagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین