تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵
جالب است ۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رویکرد دولت سیزدهم استفاده از ظرفیت‌های مردمی در یک برنامه هوشمند برای حل مسائل کشور است.
رویکرد دولت استفاده از ظرفیت‌های مردم برای حل مشکلات است
به گزارش بیان ما ؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در آیین افتتاحیه ۲۵۵۰ پروژه محرومیت زدایی سازمان بسیج مستضعفین که در سازمان بسیج برگزار شد، گفت: در گام دوم انقلاب یکی از راهبرد‌هایی که رهبر معظم انقلاب به آن اشاره دارند، حضور مردم در عرصه‌ها و نقش آفرینی است.
وی افزود: بسیج به عنوان تشکیلات انقلاب اسلامی وظیفه فراهم کردن بستری برای حضور مردم در عرصه را بر دوش دارد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه به حمدالله کشور ما ظرفیت‌های عظیمی برای حل مسائل دارد، گفت: خدا را شاکریم که دولتی در انتخابات۱۴۰۰ انتخاب شد که رویکرد آن استفاده از ظرفیت‌های مردمی در یک برنامه هوشمند برای حل مسائل کشور است. ان شاءالله مسیری فراهم شود که مردم عزیز ما ذیل تشکیلات انقلابی بسیج، نقش آفرینی کنند.
سردار سلیمانی با اشاره به افتتاح ۲ هزار و ۵۵۰ پروژه محرومیت زدایی افزود: معتقدیم که وظیفه ما ارائه خدمات بسیار گسترده و وسیع به مردم ایران است. تشکیلات مردمی بسیج برای مردم است و امیدواریم برای مردم بیش از پیش خدمت کند. از همه‌ گروه‌های جهادی که در این پروژه شرکت کردند، قدردانی می‌کنم.
  short_url/vdcjhmeo.uqehozsffu.html
bayanema.ir/vdcjhmeo.uqehozsffu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین